E diel, 18 Prill, 2021

Reagimi i gazetares: Shteti ka rënë! Z.Xhafaj, Znj.Gjoni, Znj. Marku nuk më duhen marrëveshjet tuaja.

Duhet të lexoni

Feston sot datelindjen, psikologia e njohur e Gjykates Penale Lindita Hoxha

Nga Hermes Nika E çilter, me e bukur se ne ekran, ne peshe dhe linja ideale e veshur gjithnje shik...

Plashniku/ Fshati i lënë në harresë i cili po kthen banorët e dikurshëm

Migrim në këto 30 vite tranzicion ka ndikuar në braktisjen e shumë fshatrave në Shqipëri, duke lënë djerr tokat...

Belinda Balluku feston Pashkët në Unazën e Re, urim për të gjithë besimtarët katolikë

Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjitikës, njëherësh dhe kandidate për deputete e qarkut të Tiranës në listën e...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Gazetarja Dorjana Bezat më anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka komentuar situatën aktuale në të cilën ndodhet vendi.
Ajo shfaqet tepër kritike në qendrimin e saj duke u shprehur se nuk i interesojnë më marrëveshjet e ministrave pasi shteti ka rënë.
Postimi i plotë:
Jetojmë në një situatë ku kemi zhvlerësuar edhe fjalë “Skandal”!
Sa shumë skandale ky vend! Pa u shuar zhurma e të parit, del i dyti edhe më i rëndë!
Grabitet Prokuroria e Durrësit. Vidhen dosje hetimore, kompiuter dhe serveri i kamerave. Hajdutet në drejtim të paditur;
Javë më parë u grabit edhe posta secret e kësaj prokurorie,
Ditë më parë një I dënuar u arratis nga gjykata;
Një I shoqëruar dha shpirt nga druri në komisariat;
Çdo ditë ka grabitje me armë e thikë e ç’të jetë që përdoret pa hezitim për të marrë 5 lekë;
Vëllai I Ministrit të Brendshëm rezultoi I dënuar për drogë në Itali;
Ky vëllai Xhafaj doli në një audiopërgjim duke folur me një trafikant;
Ministri I brendshëm dhe Kryeministri morën rolin e hetuesit dhe dhanë verdiktin që audiopërgjimi nuk është autentik;
Ministri I brendshëm tha se as që e mendonte dorëheqjen;
Gjykata kushtetuese ka dalë jashtë funksionit;
E sa e sa të tjera që mund t’i listoja pafund.
E në këtë situatë më vijnë njoftime nga Ministria e Brendshmë, Prokuroria dhe Ministria e drejtësisë se u arrit një marrëveshje e X, Y kjo shoqëruar me disa foto me buzëqeshje.
Z. Xhafaj, Znj. Gjoni, Znj. Marku nuk më duhen marrëveshjet tuaja, shteti ka rënë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Feston sot datelindjen, psikologia e njohur e Gjykates Penale Lindita Hoxha

Nga Hermes Nika E çilter, me e bukur se ne ekran, ne peshe dhe linja ideale e veshur gjithnje shik...

Plashniku/ Fshati i lënë në harresë i cili po kthen banorët e dikurshëm

Migrim në këto 30 vite tranzicion ka ndikuar në braktisjen e shumë fshatrave në Shqipëri, duke lënë djerr tokat e braktisur shtëpitë e dikurshme...

Belinda Balluku feston Pashkët në Unazën e Re, urim për të gjithë besimtarët katolikë

Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjitikës, njëherësh dhe kandidate për deputete e qarkut të Tiranës në listën e Partisë Socialiste, ka zgjedhur të...

Agim Bajko në mbështetje të Eljo Hyskos: Ngritje kapacitetesh në industrinë kreative dhe start-up

Pas një periudhe jashtë vëmendjes së jetës publike, ikona e humorit dhe satirës Agim Bajko rishfaqet në mbështetje tëangazhimit qw deputeti Eljo Hysko ka...

Flora Nika, nga biznesi në politikë

Nuk është një emër i panjohur ai i Flora Nikës, juriste në profesion dhe sipërmarrëse e njohur në vend. Prej shumë vitesh vajza nga...

Më shumë artikuj të ngjajshëm