E diel, 18 Prill, 2021

SKANDAL/ Shihni si shtiret Ministrja e Arsimit me fëmijën me Sindromën Down, sponsorizon dhe videot

Duhet të lexoni

Feston sot datelindjen, psikologia e njohur e Gjykates Penale Lindita Hoxha

Nga Hermes Nika E çilter, me e bukur se ne ekran, ne peshe dhe linja ideale e veshur gjithnje shik...

Plashniku/ Fshati i lënë në harresë i cili po kthen banorët e dikurshëm

Migrim në këto 30 vite tranzicion ka ndikuar në braktisjen e shumë fshatrave në Shqipëri, duke lënë djerr tokat...

Belinda Balluku feston Pashkët në Unazën e Re, urim për të gjithë besimtarët katolikë

Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjitikës, njëherësh dhe kandidate për deputete e qarkut të Tiranës në listën e...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Një video e shpërndarë nga Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla vë në dukje një situtatë e cila na serviret shpesh. Ajo shfaqet pranë një fëmije me Sindormën Down duke bërë video e lëvdata ndaj tij.

Duke treguar mirësjelljen e shtirur e cila vihet re dukshëm në cdo imazh që pasqyrohet.

Mbi të gjitha video e shpërndarë nga ministrja është paguar për t’ju shfaqur sa më shumë ndjekësve.

Ky është humanizëm? Humanizimi nuk është shfaqje publicitare, të paguash që ta shohin sa më shumë njerëz, por bëhet me zemër e shpirt, gjë për të cilën ministrja në fjalë nuk ka marr mundimin asnjëherë.

Të dali e të flasi se cfarë kontributi ka dhënë për këta fëmijë znj.ministre e cila ka vite në këtë funksion.

për një akullore me Miçon…

Ai sot është vetëm një nxënës i Gjirokastrës por aspiron në të ardhmen të bëhet një mësues për t’u shërbyer fëmijëve me Sindromën Down në shkolla ?

Publiée par Lindita Nikolla sur mercredi 23 mai 2018

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Feston sot datelindjen, psikologia e njohur e Gjykates Penale Lindita Hoxha

Nga Hermes Nika E çilter, me e bukur se ne ekran, ne peshe dhe linja ideale e veshur gjithnje shik...

Plashniku/ Fshati i lënë në harresë i cili po kthen banorët e dikurshëm

Migrim në këto 30 vite tranzicion ka ndikuar në braktisjen e shumë fshatrave në Shqipëri, duke lënë djerr tokat e braktisur shtëpitë e dikurshme...

Belinda Balluku feston Pashkët në Unazën e Re, urim për të gjithë besimtarët katolikë

Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjitikës, njëherësh dhe kandidate për deputete e qarkut të Tiranës në listën e Partisë Socialiste, ka zgjedhur të...

Agim Bajko në mbështetje të Eljo Hyskos: Ngritje kapacitetesh në industrinë kreative dhe start-up

Pas një periudhe jashtë vëmendjes së jetës publike, ikona e humorit dhe satirës Agim Bajko rishfaqet në mbështetje tëangazhimit qw deputeti Eljo Hysko ka...

Flora Nika, nga biznesi në politikë

Nuk është një emër i panjohur ai i Flora Nikës, juriste në profesion dhe sipërmarrëse e njohur në vend. Prej shumë vitesh vajza nga...

Më shumë artikuj të ngjajshëm