E diel, 18 Prill, 2021

Mjalti Manuka është mjalti që kryeson në botë për nga cilësia dhe efekti shërues

Duhet të lexoni

JAL Kamping – Me pak pare shko në det!

ARTIKULL I SPONZORIZUAR. Për të publikuar artikull të sponzorizuar, shkruani e-mail në marketing@gazetaora.com, shkruani mesazh në Facebook Messenger: m.me/gazetaora ose...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

ARTIKULL I SPONZORIZUAR.
Për të publikuar artikull të sponzorizuar, shkruani e-mail në marketing@gazetaora.com, shkruani mesazh në Facebook Messenger: m.me/gazetaora ose thirrni apo shkruani në Tel/Viber +38349432102

Mjalti Manuka i importuar nga Zelanda e Re është një antibiotik natyral i vërtete me aftësi të shkëlqyera dezinfektuese.

Dobitë e këtij mjalti :
• Mjalti manuka konsiderohet i shkëlqyer për rrugët e frymëmarrjes, sidomos ne bllokimet e sipërme.
• Ndalon rritjen e qelizave kancerogjene i afte gjithashtu te reduktoje dhe efektet anësore te proceseve si rrezatim, kimioterapi etj.
• Redukton kolesterolin e lartë
• Shēron diabetin
• Lufton dhe parandalon bakteriet: Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus, Helicobacter Pylori,që paraqiten si rezistente ndaj antibiotikeve normale.
• Trajton infeksionet e syve, veshit dhe sinuseve
• Redukton inflamacionet në organizëm
• I aftë të përshpejtojë rinovimin e qelizave , paraqitet i shkëlqyer për mykun, aknet, plagët, gastritin e refluksin, djegiet, ulcerën, kolitin etj

Mjaltin Manuka mund ta porositni duke dërguar mesazhe ne inbox . Produktin e dërgojmë me poste në tërë territorin e Kosovës brenda 24 deri 48 orëve për vetëm 2.50 €, kurse për territorin e Shqipërisë dhe Maqedonisë brenda 4-5 ditëve për vetëm 6 €. Për tua dërguar me postë na duhen këto të dhëna : Emri & mbiemri , qyteti , adresa e saktë dhe një numër telefoni kontaktues .

Mjalta manuka 250 gr kushton 43€, 500 gr 68 €.
#manukahoneybionatural

ARTIKULL I SPONZORIZUAR.
Për të publikuar artikull të sponzorizuar, shkruani e-mail në marketing@gazetaora.com, shkruani mesazh në Facebook Messenger: m.me/gazetaora ose thirrni apo shkruani në Tel/Viber +38349432102

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Feston sot datelindjen, psikologia e njohur e Gjykates Penale Lindita Hoxha

Nga Hermes Nika E çilter, me e bukur se ne ekran, ne peshe dhe linja ideale e veshur gjithnje shik...

Plashniku/ Fshati i lënë në harresë i cili po kthen banorët e dikurshëm

Migrim në këto 30 vite tranzicion ka ndikuar në braktisjen e shumë fshatrave në Shqipëri, duke lënë djerr tokat e braktisur shtëpitë e dikurshme...

Belinda Balluku feston Pashkët në Unazën e Re, urim për të gjithë besimtarët katolikë

Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës dhe Energjitikës, njëherësh dhe kandidate për deputete e qarkut të Tiranës në listën e Partisë Socialiste, ka zgjedhur të...

Agim Bajko në mbështetje të Eljo Hyskos: Ngritje kapacitetesh në industrinë kreative dhe start-up

Pas një periudhe jashtë vëmendjes së jetës publike, ikona e humorit dhe satirës Agim Bajko rishfaqet në mbështetje tëangazhimit qw deputeti Eljo Hysko ka...

Flora Nika, nga biznesi në politikë

Nuk është një emër i panjohur ai i Flora Nikës, juriste në profesion dhe sipërmarrëse e njohur në vend. Prej shumë vitesh vajza nga...

Më shumë artikuj të ngjajshëm