E premte, 7 Gusht, 2020

Mesazhi i gazetares për Xhisielën: Largohu nga Shqipëria, po nuk bëre ‘aksident’, do ngelesh beqare

Duhet të lexoni

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Gazetarja Eglantina Nikollaj, me anë të një postimi në Facebook, ka komentuar ngjarjen e ndodhur në Fushë-Krujë ndërmjet djalit të deputetit socialist dhe vajzës Xhisiela Maloku.
Në postimin e saj Nikollaj jep një mesazh për vajzën ku shprehet se, më e mira për të është të largohet nga Shqipëria.
“Mbasi të mbaroj kjo histori ajo do të hidhet si një leckë”, është shprehur gazetarja Eglantina Nikollaj.
Postimi:
Une them ti japim Rexhepit urdher mbrojtje dhe ta mbyllim kete pune. Ajo vajza qe ka studiuar shkenca politike ne privat, qenka ne master, e veshur jo keq dhe me celular te shtrenjte, ti gezoje dhe per ca kohe leket e djalit te deputetit. Qe historia e tyre ka marre fund dhe ajo do hidhet si lecke sapo te mbaroje kjo telenovele kjo sdo mend. Te vetmen keshille qe do i jepja eshte te largohet nga Shqiperia. Se edhe po nuk beri ndonje “aksident” ndonjehere rrugeve, me e pakta do te mbetet beqare. Sdi kush burre shqiptar do merrte per grua Xhisielen e dhunshme e cila paska djegur me cigare te dashurin, qenka tallur me policine dhe paska sajuar nga xhelozia gjithe kete serial. Mua me vjen shume keq per te. Sinqerisht shume shume, edhe pse me shkollimin qe na tha mbreme qe ka, duhej ti kishte dhene uje me bisht te luges situates…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Ju nuk duhet ta adhuroni dhe ta urreni Albin Kurtin, ma shumë se një njeri të ditur dhe adekuat për institucionet e Kosovës!?

Shkruan: Refiqe Hamiti Zoti fal mëkatet e të gjithëve por njeriu i sotëm e ka vështir të kuptojë se kur e bënë mëkatin! Edhe kur ju...

Ja cila është temperatura ideale për kondicionerin gjatë verës

Temperatura e kondicionerit në shtëpi gjatë verës duhet të jetë e tillë që në ambientet e brendshme të jetë rreth 10 gradë më poshtë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm