E premte, 7 Gusht, 2020

Ngjarjet e lidhura ngusht me aktualitetin, gazetari Elio Laze: Ja çfarë kuptova pas intervistës së Xhisielës

Duhet të lexoni

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Gazetari Elio Laze me anë të një postimi në Facebook, ka reaguar duke përmbledhur e komentuar disa nga ngjarjet të cilat janë lidhur ngusht me aktualitetin në vend vitet e fundit.
Në postimin e tij Laze shprehet se këto janë pikërisht gjërat që ka kuptuar pas intervistës së mbrëmshme të Xhisielës.
Postimi:

Pas intervistes se Xhisieles mbreme, kuptova disa gjera te rendesishme.
1- Griselda e Elvis Roshit paska qene vertete shtatzane dhe bandat e PD i paskan hequr femijen dhe jo jastikun.
2- Sajmir Tahiri eshte viktime e nje komploti te madh qe deshen ta njollosnin se ai zhduku mbjelljen e droges ne vend.
3- Habilajt ishin cuna te mire por qe nje zagar si Zagani i kishte zili dhe i akuzoi kot.
4- Dritan Zagani ishte nje i korruptuar qe per t’i shpetuar drejtesise popullore dezertoi nga vendi i sherbimit.
5- Ilir Beqja beri revolucion ne mjekesi dhe sot kemi shendetesine falas.
6- Rendi, siguria, mireqenia dhe ekonomia jane me lart se kurre me pare.
7- Shoferi i Fatmir Xhafes u vetevra me 82 plumba.
8- Taulant Balla nuk e ka idene se cfare eshte nje Toyota Yaris jo me te dije se cfare eshte nje Toyota Yaris e mbushur me euro.
9-Ditmir Bushati nuk ka ngrene kurre dreke apo darke me Safet dhe Behar Bajrin ne mes te Shkodres.
10- Xhisiela qenka nje manjake seksuale dhe perdhunuese djemsh deputetesh.
11- Rexhep Rraja ka nevoje urgjente per psikolog
12- Edi Rama eshte kryeministri me i mire qe ka patur Shqiperia ndonjehere.
13- Partia Socialiste do fitoje edhe 6 palet e zgjedhjeve qe do vine.
14- Kam qene, jam dhe do te jem votues i Rilindjes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Ju nuk duhet ta adhuroni dhe ta urreni Albin Kurtin, ma shumë se një njeri të ditur dhe adekuat për institucionet e Kosovës!?

Shkruan: Refiqe Hamiti Zoti fal mëkatet e të gjithëve por njeriu i sotëm e ka vështir të kuptojë se kur e bënë mëkatin! Edhe kur ju...

Ja cila është temperatura ideale për kondicionerin gjatë verës

Temperatura e kondicionerit në shtëpi gjatë verës duhet të jetë e tillë që në ambientet e brendshme të jetë rreth 10 gradë më poshtë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm