Edona humb mikun e saj, kështu reagoi kur e mori vesh lajmin

    Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite i ka sjellur skenës muzikore shqiptare vetëm hite të padiskutuara.

    Ajo dhe vëllai i saj Miloti tani janë më pak aktivë me projekte muzikore, mirëpo janë shumë të pranishëm në dasma e koncerte.

    Edona është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të jetës së saj.

    Sot, ajo ka postuar një foto pasi e ka marrur lajmin për vdekjen e mikut të saj, HivziKrasniqi./ORAinfo/