Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur uron Pavarësinë e Kosovës

    Dafina Zeqiri ka uruar për ditëlindjen e 11 të Kosovës me një foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

    Sot me rastin e ditëlindjes së 11-të të shtetit të Kosovës emrat e njohur të estradës dhe jo vetëm kanë ndarë urime në llogaritë e tyre nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram.

    Edhe këngëtarja Dafina Zeqiri me ndjekësit e saj të shumtë ka uruar për 11 vjetorin e Kosovës dhe këtë ka zgjedhur ta bëjë pranë një fotografie profesionale në të cilën shihet gjysmë e zhveshur.

    “Gezuar 11 vjetorin e pavaresise Kosove! Gezuar Shqipetari kudo qe ndodheni ”, ishin fjalët e saj.

    https://www.instagram.com/p/BuBIlKAhy1H/