U bën prindër për herë të parë, Gjiko e Elita bëjnë veprimin që nuk pritej

    Elita është ndër moderatoret më të njohura në vend.

    Tashmë ajo nuk është aktive me ndonjë projekt, pasi është në pritje të ëmbël, shkruan ORAinfo.

    Por, Elita vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

    Sot ata janë bërë prindër të një djali, e këtë e ka treguar gjyshja e foshnjës së vogël, nëna e Gjikos.

    Mirëpo, ҫuditërisht Elita dhe Gjiko ende nuk kanë pasur ndonjë reagim në rrjetet sociale.