Nuk do të mund t’i mbani lotët, nusja e Arianit me poezi të dhimbshme për burrin

    Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

    Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

    E kaq javë pas humbjes së burrit, ajo po bën postime të ndryshme.

    Sot ajo ka publikuar një poezi mjaftë prekëse, dedikuar burrit tashmë të ndjerë.