Afërdita Dreshaj ‘djeg’ rrjetin, fotografohet para pasqyrës gjysmë e zhveshur

  Afërdia është një nga femrat me të përfolura të showbizit.

  Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është njëra ndër femrat më atraktive të showbizzit shqiptar.

  Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, në të cilat ndiqet nga një numër i madh i fansave, shkruan lajmi.net.

  Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka hedhur disa imazhe në InstaStory teksa tregon linjat trupore bombastike.

  Nuk ka dyshim se këto forma të Dreshajt vijnë pas ushtrimeve të shumta që vazhdimisht bën në palestër.

  Afërdita tashmë është e martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl të cilët po shijojnë jetën pafund.