Adelina e veshur me pantollona lëkure, vë në pah kilogramët e saj të tepërt

    Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

    Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

    Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

    Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

    Por, ajo që bie në sy është se Adelina duket se ka shtuar paksa peshë./