Nuk do t’iu besoni syve si dukej ‘Xhesika’ para 20 viteve

    Arta Nitaj është aktorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

    Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

    ‘Xhesika’ komentohet shumë në publik sidomos për pamjen e saj dhe për linjat trupore.

    Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale, dhe sot ka postuar një foto të para 20 viteve për të na treguar sa fëmijë i ëmbël ka qenë./