Yllka Kuqi më e ‘zjarrtë’ se kurrë, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

    Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në public u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

    Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

    Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

    Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet atraktive me veshjen, grimin dhe flokët./