Harrojeni Duden, vajza e saj ju ‘tranon’ me bukurin

    Kjo është vajza e Duda Baljes.

    Duda Balje është një nga deputetet e Kuvendit të Republikës së Kosovës më të komentuara.

    Kjo falë bukurisë së saj dhe trupit atraktiv, prandaj çdo lëvizje e saj bie në sy dhe përflitet.

    Duda së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi selfie së bashku me vajzën e saj. Ndërsa nënë e bijë po duken si motra.

    Ndryshe deputetja ka edhe dy dy djem.