‘Sasa’ habit fansat, a e dini sa e ka numrin e këmbës?

  Sa e ka numrin e këmbës ‘Sasa’?

  Adriana Matoshi e njohur tanimë nga të gjithë si “Sasa” e serialit “O sa mirë”, është shndërruar për një kohë shumë të shkurtë në një prej personazheve më të dashura për publikun, shkruan Kosovarja.

  Ajo njihet për karakterin e veçantë që ka. Një femër gjithmonë pozitive dhe e ëmbël, kjo është Sasa.
  Sot,ajo ka hapur një pyetësor në Instagram ku nuk kanë munguar pyetjet dhe komentet e shumta që i janë drejtuar nga ndjekësit.

  Njëra prej pyetjeve ishte: “Sa e ke numrin e këmbës”?

  Nuk ka munguar as përgjigjja e menjëhershme e Sasës, e cila ka thënë që e ka numrin e këmbës sa të Hirushes.