E diel, 20 Shtator, 2020

Meta, thellësisht mirënjohës Izraelit dhe ekspertëve të tij ushtarakë

Duhet të lexoni

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim ekipin izraelit i cili erdhi në vendin tonë për të vlerësuar dëmet në banesa pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit.

“I nderuar të prisja sot ekipin izraelit që i erdhi në ndihmë qytetarëve tanë duke vlerësuar dhe këshilluar për shtëpitë dhe ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti. Thellësisht mirënjohës Izraelit dhe ekspertëve të tij ushtarakë! Shalom!”- shkruan Meta në postimin e tij në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga takimi me eskpertët izraelitë.

 1. Jo demtoje Serbine por ne kete rast eshte mos e le Serbine te na demtoje se ata jane duke na demtuar me te madhe me “ushqimet” helmet qe po na i shesin e populli po i blen duke e ditur se serbia eshte armik i perjetshem dhe nuk do le forme pa perdorur per te na demtuar.

 2. Ne mundemi t kem iluzjone per veriun e kosoves qe esht e jona po jo asesi n kto rrethana
  ktu lypset tyta e pushkes ktu duhet derdh gjaku
  nuk mjafton t rrim e te presum se qa po na sjellin te huajt por ne vet tja fillojm ateher te tjeret mund te reagojn
  koha akoma esht duke punu per ne dhe q do stagnim i yn ne ket drejtim esht humbje per ne
  neser behet von
  qohuni dhe bjeruni

 3. Veq nuk o fer mos me e shti cocacolen ne ket mes a veq pse spo guxoni prej ambasade a?
  Pse nuk p0 boni trysni qe cocacola me ardhe prej shypnije … amo pom doket qe deri ku nuk preket amerika ju guxoni me u kone professionista edhe atdhetare….. so fer a?

 4. Paj besa LOP, DHI, BOLLICA, PULA spo i duam mor te nderuar se disi ERA DUARVE pona vjen e ma mir po shkojm po i hajm gjerat e shkinave qe i kan fshi cyrrate e i kan gjuajtur ne PLLAZMA KEKSA JA JAPIM FMIVET TAN SHKA ME BO,….pash nje ZOTE e kush rrin pastaj te frizerja nga dy e tri ore per nje frizur E LOPA COF NE GRAZHD,…., AH MU KON NONA JEME TISH KON NONA E GJITH SHQIPERIS NATYRALE SA KISHE HI TE LOPT BILE EDHE ATE KEJT DUKE KENDU,…O SA MIR ME QEN SHQIPTARE O HE,,….

  50 Vjet jete Faleminder ZOTIT e NANES time qe u kujdesu me buk e kryp e zemer ne sofer na ka shtru,…… e tomel e gjera ushqimore nga dora e saj qe i mbolli ne TOKEN E BEKUAR na rriti ashtu siq diti e ne duker ruajt LOP e DHI E BESA EDHE GOMAR por ne DRITE NA QITI e shkaut te zi kurr perveq per shiqer e kryp e qaj nje cent ne buxhet nuk ja DHA edhe Fmija i rriti e sot si un nuk ka ,…

 5. 5qin million import prej kosove me 10 million export prej kosove te gjith kuptojn se ku shkojn miliona helmuese qeq i kushtojn jet popullit shqiptre te kosoves ja raquekushtojn me jet popullit shqiptar te kosoves

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm