E shtunë, 19 Shtator, 2020

Këto 3 shenja të horoskopit, do ta mbyllin 2019-ën shumë bukur

Duhet të lexoni

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s’do të marrë fund kurrë. Pavarësisht se si ka shkuar, së shpejti mbaron dhe do t’i japim mirëseardhjen  vitit 2020. Por sipas astrologjisë, do të ndodhin ende shumë gjëra para mbarimit vitit. Disa shenja të zodiakut për shembull, do ta mbyllin vitin shumë bukur, sepse d otë marrin një gjest të madh dashurie.

A jeni kuriozë të zbuloni nëse shenja juaj bën pjesë në këtë listë? Lexoni më tej…

Shenjat e zodiakut që këto ditë të fundit të vitit do të jenë me më shumë fat në dashuri dhe do të shpërblehen me gjeste të bukura janë Binjakët, Kancerit dhe Ujorit.

Binjakët

Shumë prej jush janë vetëm për momentin dhe preferojnë të mos kenë marrëdhënie serioze, por deri në fund të vitit do të merrni një gjest të shkëlqyer dashurie dhe zemra juaj do të shkrihet. Për ata që janë çift, kjo është periudha më e mirë për të zgjidhur konfliktet. Partneri do t’ju tregojë që ju do.

Gaforrja

Dilni më shpesh miq të Gaforres sepse shpejt do të vijnë lajme të bukura nga jeta sentimentale. Do të keni kënaqësinë të njihni njerëz të rinj, por mos nxitoni ta merrni shumë seriozisht një njohje. Jepni kohë kohës dhe do të shihni ç’sadisfaksion do të merrni. Shijojini sa më shumë këto momente.

Ujori

Shumë prej jush miq të Ujorit do të keni mundësi ta mbyllni bukur këtë vit, një person do të dalë përpara jush dhe do të jeni të surprizuar nga ajo që do të bëjë për t’ju joshur. Kujdes sepse një miqësi mund të kthehet në një marrëdhënie. Nëse jeni në çift do të keni mundësinë të planifikoni dhe të ndërtoni të ardhmen me partnerin dhe shumë surpriza janë në pritje për ju!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm