E diel, 20 Shtator, 2020

Plas keq sherri, Getoari është mjaft i nxehur me Alketa Vejsiun

Duhet të lexoni

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Debatet mes Alketa Vjesiut dhe motrave Vjollca vazhdojnë të jenë të nxehta.

Komentet që janë bërë te Revista Class, që është në zotërim të Alketës, për Marina Vjollcën, duket se e kanë nxehur keq bashkëshortin e kësaj të fundit, Getoar Selimin.

I nxehur nga shkrimi i Revistës Class, ku ironizohet për jetën luksoze të vajzave të showbizit shqiptar në Dubai, Getoari është përpjekur të kontaktojë Alketën, shkruan Anabel.al.Sipas burimeve të tyre, Alketa nuk i është përgjigjur në telefon reperit kosovar, por pas mesazheve të vazhdueshme të tij për të komunikuar me moderatoren, teksti në Instagramin e Revistës Class, u ndryshua.

Siç mund ta keni lexuar, në një foto të Marinës dhe Luana Vjollcës, Revista Class ironizonte jetën që vajzat e showbiz-it shqiptar bëjnë në Dubai me një foto të Marinës dhe Luanës. Ky shkrim u prit me shumë kritika nga ndjekësit, pasi bashkëshorti i Marinës, Getoari dhe i fejuari i Luanës, Krenas Çcoçaj, nuk janë sheik.

Gjithashtu mësohet se Alketa Vejsiu dhe çifti Marina-Getoar kanë bashkëpunuar më parë, pasi ishte Alketa ajo që u kujdes për organizimin e dasmës së këtyre të fundit.Por deri tani nuk ka pasur një reagim publik nga të dyja palët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm