E enjte, 9 Korrik, 2020

Horoskopi sot, diçka e bukur e pret këtë shenjë

Duhet të lexoni

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të...

Trondit Ministria e Shëndetësisë: Rriten rastet pozitive në 24 orë, shtrihet shpërndarja e virusit

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Dashi

Kjo fundjavë do të sjellë njohje të reja, të dominuara nga emocionet. Nëse jeni duke jetuar një histori dashurie, mund të keni dyshime. Kjo fundjavë premton nisjen e diçkaje të bukur.

Demi

Ka ardhur momenti që të bëni ndryshime të cilat mund të ndikojnë në punë. Shumë prej jush në pak kohë do të bëjnë një zgjedhje ndryshe. Megjithatë mundohuni që të shmangni komplikimet gjatë kësaj fundjave.

Binjakët

Kjo e shtunë është një ditë e rëndësishme, sa i takon një sugjerimi apo një rikthimi të lehtë. Kur bëhet fjalë për biznes, duhet të prisni disa zhvillime.

Gaforrja     

Bëni kujdes, pasi ditët e para të shkurtit janë mjaft të vështira. Megjithatë problemet do të vijojnë sërish dhe do të ndihen kryesisht në punë. Bëni mirë që tensionet ti menaxhoni në mënyrë inteligjente.

Luani

Kjo fundjavë do ju rikthejë në formë dhe do të stimulojë pajtimin në raportin në çift. Ekziston mundësia që gradualisht të krijoni një situatë më të qëndrueshme.

Virgjëresha

E shtuna do të sjellë suksess të ndjeshëm në sferën personale, në sajë të ndikimit të planeteve. Megjithatë ekziston një lloj tensioni dhe nervozizmi gjë që do të reflektohet edhe në shëndetin fizik.

Peshorja

Bëni mirë që të lini mënjanë çdo tepri. Ky është një moment gjatë të cilit duhet të jeni më të qetë dhe mi të gjitha do të jetoni qartësisht. Parashikohen ndryshime të rëndësishme, si në dashuri edhe në punë.

Akrepi

Është e domosdoshme që të pranoni çdo mundësi diskutimi, pasi në të kundërt fundjava mund t’iu kthehet kundërt. Kjo gjë vlen sidomos për çiftet që janë në krizë. Duhet të mundoheni që ti lini gjërat të rrjedhin lirisht, edhe pse mund ta keni të vështirë.

Shigjetari

Kjo fundjavë është e rëndësishme sa i takon dashurisë, në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit dhe Marsit. Shfrytëzojini yjet për të qenë më mirë.

Bricjapi

Keni nevojë për kurajo gjatë kësaj dite. Yjet do ju shtyjnë që të bëni zjedhje drastike dhe nuk përjashtohet mundësia që të keni një raport më të mirë. Por nëse një histori dashurie nuk funksionon, atëherë bëni mirë që të përballeni me problemin.

Ujori

Ndryshoni grup, rol, punë, transferim, pasi çdo gjë do të jetë e mundur me mbështetjen e yjeve, shkruan noa.al. Shumë prej jush do të kenë mundësi që të ndryshojnë jetë e tyre dhe do të nisin të mendojnë për projekte të reja.

Peshqit

Kjo fundjavë është e rëndësishme dhe shumë shpejtë Venusi nuk do të jetë më në hapësirën tuaj, duke mos ju kufizuar. Mund të keni fat në gjetjen e dashruisë së vërtetë dhe në marrjen e një aprovimi të rëndësishëm. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Durrës/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke kryer veprime të turpshme ndaj dy vajzave 9 dhe 13 vjeç

Është arrestuar një 56-vjeçar nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të...

Ç’po ndodh në Infektiv? Mjeku i bën thirrje kolegëve: “Keni harruar betimin e Hipokratit!”

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka përcjellë mëngjesin e sotëm një mesazh për kolegët e tij mjekë. Ai thotë se ata kanë harruar “Betimin...

Petro Koçi: Kombinati së shpejti një pol modern i kryeqytetit

Marjon Gorica/ Gazeta Ora Kryetari i sapo zgjedhur i PS për njësinë nr.6, Petro Koçi, e ka komentuar projektin e planit të rindërtimit për kombinatin...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin Qershor 2020, Lëvizja Vetëvendosje do...

Entela Binjaku: “Darlin dhe shoqet”, vajzat fierake shkëlqejnë në garën skenike

Nga Entela Binjaku Në një shfaqje plot ngjyra dhe gjallëri, në qiellin e hapur të Amfiteatrit të Parkut të “Liqenit Artificial” të Tiranës është mbajtur...

Më shumë artikuj të ngjajshëm