E mërkurë, 23 Shtator, 2020

Aktori i njohur shokon me mesazhet: Do ta mbys e pastaj do bëj s*ks me të

Duhet të lexoni

Pjesëmarrje masive! Mesazhi i çdo politikani dhe partie politike…

Nga MARJON GORICA Partitë politike tashmë kanë ndezur motorrët e fushatës, për ta finalizuar më pas atë me përballjen më...

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Janë zbuluar mesazhe tronditëse të aktorit Johnny Deep në rrjetet sociale.

Mesazhet kanë të bëjnë me ish-gruan e tij Amber Heard. Depp e ka akuzuar Amber-in për prishje të imazhit dhe nderit dhe nga ajo kërkon dëmshpërblim prej 50 milionë dollarë, për shkak të një artikulli që ajo e ka shkruar për gazetën ‘Ëashington Post’ në vitin 2018, duke e akuzuar aktorin për abuzim gjatë martesës.

Por gazetarja Emily Smith ka zbuluar mesazhet tronditëse për opinionin,  të cilat Depp ia ka dërguar mikut të tij, aktorit Paul Bettany, janë lexuar në seancën dëgjimore në gjykatë.

“Të shkojmë ta djegim Amberin. Të shkojmë ta mbysim në ujë para se ta djegim. Më pas do të bëj seks me të për t’u siguruar se ka vdekur”, shkruan në mesazhin të cilin Depp e ka dërguar qysh në vitin 2013.

Veç kësaj janë lexuar edhe mesazhe të tjera nga maji i vitit 2014, në të cilat shkruan se Depp e ka goditur Amberin dhe e ka gjuajtur me një çizme para se të alivanosej për shkak të drogës që kishte marrë. Tani Depp do t’I duhet të dëshmojë para gjykatës se nuk ka pirë dhe nuk i ka abuzuar ish të dashurat. “Kam pirë gjysmë shishe uiski, mijëra Redbull dhe vodkë, pilula dhe dy shishe shampanjë në avion”, i ka shkruar ai Bettany-it. Mirëpo, avokatët e aktorit thonë se Amber i ka shpikur të gjitha këto.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Pjesëmarrje masive! Mesazhi i çdo politikani dhe partie politike…

Nga MARJON GORICA Partitë politike tashmë kanë ndezur motorrët e fushatës, për ta finalizuar më pas atë me përballjen më...

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve të tij. I tillë është...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Më shumë artikuj të ngjajshëm