E premte, 3 Dhjetor, 2021

Konfirmohen 29 raste të reja, 177 të prekur me koronavirus në Maqedoni

Duhet të lexoni

GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Janë konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Numri total i rasteve ka shkuar në 177.

Sipas qyteteve rastet e reja janë shënuar në Shkup 20, Kumanovë 3, Veles 3, Prilep 2, Diber 1.

Deri tani në Maqedoninë e Veriut kanë ndërruar jetë dy persona nga Virusi, ndërsa vetëm 1 person është shëruar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Të zgjedhësh në ministritë e kapura: Rasti i Ministrisë së Arsimit

Javë më parë u bë bujë e madhe kur ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit Arbërie Nagavci zgjodhi...

Më shumë artikuj të ngjajshëm