Drake ka postuar për herë të parë një foto me të birin në Instagram dy vjet pas lindjes së tij.

Reperi Drake, 33 vjeç, i cili e ka mbajtur të birin jashtë kamerave dhe syrit publik, postoi një seri fotosh të tij me vogëlushin Adonis dhe nënën e tij, modelen Sophie Brussaux, si dhe prindërit e tij Dennis dhe Sandi Graham.

Vogëlushi është mjaft simpatik me flokët e tij kaçurrela bjondë dhe sytë bojëqielli që nuk e dimë se kujt ia ka marrë!

Adonis-i nuk ngjan aspak me reperin edhe pse na duhe të themi se i ka vjedhur disa tipare si buzët e trasha apo hundën e rrumbullakët.