Natalia Barulich është një modele shumë e famshme. Ajo pushtoi mediat rozë pas lidhjes me Malumën, e cila përfundoi për shkak se modelja 28 vjeçare e tradhëtoi atë me yllin e PSG, Neymar Jr.

Por bukuroshja kubano-kroate i surprizon herë pas here fansat e saj.

Ylli i “Felices los 4” ka postuar një Instastory me një meme ku shkruhet “Kur të ftojnë në seks tresh dhe ti nuk je e sigurt çfarë duhet të bësh gjatë aktit”, shoqëruar me një fytyrë duke qarë, gjë që i la ndjekësit e saj të kuptojnë se Natalia është përballur vetë me një situatë të tillë.