E shtunë, 19 Shtator, 2020

Nëna e Neymar lidhet me fansin 22-vjeçar të të birit, reagimi i futbollistit do tju lërë pa fjalë

Duhet të lexoni

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Ndërsa ylli i PSG, Neymar është rikthyer në Brazil gjatë pezullimit të futbollit evropian për shkak të krizës së koronavirusit, nëna e tij, Nadine Gonçalves, ka qenë kryetitulli i mediave sociale ditën e djeshme, pas zbulimit të marrëdhënies me një 22-vjeçar, 6 vjet më i ri se Neymar.

Nadine, e cila u nda nga babai i Neymar në 2016 pas 25 vjet martese, ka habitur me postimin e saj të fundit, në të cilën zbuloi lidhjen e dashurisë me 22-vjeçarin Tiago Ramos.

Të shtunën në mbrëmje Nadine publikoi një fotografi të saj dhe Ramos të përqafuar në kopshtin e shtëpisë ku shkruan: “E pashpjegueshmja nuk mund të shpjegohet por jetohet”.

Sipas raporteve të shtypit brazilian, 22-vjeçari Ramos është një model i cili gjithashtu bën pjesë në një ekip lojrash të quajtur 4K Easy. Është e paqartë kur dyshja e ka nisur këtë lidhje, por Ramos, i cili më parë ka pranuar se është një tifoz i madh i Neymar, u fotografua në festën e lavdishme të yllit të futbollit në Paris në shkurt.

Neymar jep bekimin e tij duke i komentuar: “Bëhu mami e lumtur, të dua”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm