E hënë, 26 Tetor, 2020

Sa kohë ke pa bërë sex? Shpërthen Genta Gjalpi: “Kam 50 ditë e netë pa parë *** me sy!”

Duhet të lexoni

Mbyllja e sheshit ‘Shqiponja’, nëndrejtori i ARRSH, Koka: Do punohet  24 orë pa ndalim

I ftuar në Vizion Plus nëndrejtori i ARRSH Erion Koka ka folur në lidhje me menaxhimin e situatës në...

1 mijë shqiptar drejt amerikës, gjykata jep 192 vite burg për bandën e trafikimit

192 vite burgim ka dhënë Gjykata e Posacme për arrestimin e 35 personave, bandë e trafikimit të shqiptarve drejt...

Hiqen 23 patenta e arrestohen 3 persona, të dehur në rrugët e Tiranës

Ashtu si cdo fundjavë dhë kësaj rradhe Policia Rrugore ka zbarkuar në rrugët e kryeqytetit, duke marrë masa ndaj...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Genta Gjalpi ka treguar disa detaje intime rreth jetës së saj në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit. Ajo thotë se ka plot 50 ditë e 50 net pa marrëdhënie seksuale pasi i dashuri i saj është në Itali. Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet.

Ndër të tjera ajo është shprehur se i mungon jeta e natës dhe flirtet, duke bërë një listë të gjatë të gjërave që nuk ka në karantinë.
Ndjekësi: Sa kohë ke pa bërë seks?

Genta Gjalpi: “Ça të thotë motra jote, 50 ditë e 50 net që se kemi parë…me sy. Më mungon zemra ime, aq më tepër ai është në Italu, kush e di kur do takohem me të. 50 deri tani që s’kam bërë seks. Kaq ma qani hallin mos bëhem prapë murgeshë?

Për ça nuk plasëm thuaj, për parukeri, për kafe, për shëtitje, për thashetheme me shoqet, për pak flirte jo nëpërmjet Instagramit, po për lek, për ushqime pisllëqe jo gjëra shpie…po për patëllxhana me mish të grirë….plasëëëm që na plastë tëmthi jarebi”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Mbyllja e sheshit ‘Shqiponja’, nëndrejtori i ARRSH, Koka: Do punohet  24 orë pa ndalim

I ftuar në Vizion Plus nëndrejtori i ARRSH Erion Koka ka folur në lidhje me menaxhimin e situatës në...

1 mijë shqiptar drejt amerikës, gjykata jep 192 vite burg për bandën e trafikimit

192 vite burgim ka dhënë Gjykata e Posacme për arrestimin e 35 personave, bandë e trafikimit të shqiptarve drejt SHBA-ve dhe Kanadasë. Grupi kriminal u...

Hiqen 23 patenta e arrestohen 3 persona, të dehur në rrugët e Tiranës

Ashtu si cdo fundjavë dhë kësaj rradhe Policia Rrugore ka zbarkuar në rrugët e kryeqytetit, duke marrë masa ndaj shkelësve, ku shumica janë nën...

Petro Koçi sulmon Metën: Kopje e keqe e Saliut, nuk i duhet Kushtetutës dhe Republikës!

Nga qyteti i Fierit aty ku dhe kryeson Partinë Socialiste për këtë qark, zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koci ka sulmuar Presidentin Iliri Meta, duke...

Nga trajtimi i mbetjeve në incenerator tek gjenerimi i energjisë , shihni shembullin e suksesshëm në Singapor  

Një video informuese është duke qarkulluar në rrjetet sociale për një shembull i cili po mundohet të zëj vend në shumë shtete të botës,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm