Këngëtarja e njohur Enca ka publikuar para dy ditësh një video duke bërë “twerk”, në rrjetin e sociale në Instagram. Enca qëllon edhe veten me shuplakë, ndërkohë gjithë vëmendja i kushtohet të pasmeve të saj.

Ndjekësit e saj e kanë kritikuar në lidhje me këtë video të publikuar.

“Nale veten oj motër se është Ramazan”, i shkruan një komentues, ndërsa disa komentues i kujtojnë se është në zi për vdekjen e të atit.

Për faktin që nuk mbajti zi për të atin dhe iu rikthye muzikës me projekte të reja si dhe publikoi foto në Instagram, Enca u kryqëzua nga një pjesë e fansave e saj.

Ajo u shpreh:

“Për këdo që dëshiron të më shikojë të mërzitur e të dëshpëruar… Asnjëherë s’do t’ia jap njerëzve këtë kënaqësi, ndaj më shijoni teksa “lulëzoj”.