E diel, 5 Korrik, 2020

Horoskopi sot (26 prill 2020)

Duhet të lexoni

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të...

Trondit Ministria e Shëndetësisë: Rriten rastet pozitive në 24 orë, shtrihet shpërndarja e virusit

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të...

Akuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, Rama viziton sot Kosovën

Kryeministri Rama do të zhvillojë ditën e sotme në Kosovë një sërë takimesh. Këto takime do të vijnë pas...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Dashi

E diela do të jetë mjaft pozitive. Miqësitë mund të kthehen në diçka më shumë, sidomos me të lindurit e shenjës së binjakëve. Në punë do të ketë zhbllokim dhe gjërat do të ecin më mirë.

Demi

Ju pret një ditë pozitive, ku në dashuri do të jetë koha për të vepruar dhe jetuar. Në punë, pas një periudhe të vështirë do të ketë përmirësim si dhe mundësi në horizont.

Binjakët

Do të keni shumë mendime në kokë. Në dashuri gjërat ecin mirë dhe ju do të keni mundësi që të bëni projekte dhe të mendoni për tu bërë me fëmijë. Kujdes duhet treguar me sferën financiare.

Gaforrja

Duhet të relaksoheni dhe të gjeni më shumë kohë për të pushuar. Kohëve të fundit lodhja ju ka bërë nervoz, duke u përfshirë në debate. Në punë ky është momenti për të mbyllur disa marrëveshje, pasi fati është në anën tuaj.

Luani

Gjatë kësaj dite do të ndiheni disi nervoz për shkak të ndikimit të kundërt të Marsit. Në dashuri, dita do të jetë mjaft e favorshme, ku do të keni mundësi që të jetoni emocione të bukura.

Virgjëresha

Dita do të jetë nën ritmin e duhur, me një fundjavë të jashtëzakonshme. Bëni kujdes me miqësitë, pasi ndonjë prej tyre mund të kthehet në diçka më të rëndësishme. Në punë janë mjaft të favorshme kontaktet me jashtë.

Peshorja

Puna gjatë këtyre ditëve është kthyer në burim stresi dhe shqetësimi. Duhet të bëni kujdes që të mos e reflektoni këtë gjendje shpirtërore në dashuri. Ndikimi tranzit i Saturnit do ju ndihmojë që të merrni ndonjë përgjigje në sferën ekonomike.

Akrepi

Do të keni dëshirë për të dashuruar dhe për të përjetuar më shumë emocione. Mos u fokusoni vetëm tek puna dhe fëmijët, por mendoni edhe për raportin në çift. Në punë ka probleme të cilët mund të zgjidhen lehtësisht.

Shigjetari

Kjo e diel do të jetë e mbushur me dyshime, ku do të ndjeni se diçka nuk po shkon siç ju dëshironi, shkruan noa.al. Bëni mirë që të pranoni propozimet që do ju bëhen. Në punë duhet të ndiqni instinktin.

Bricjapi

Në këtë moment duhet kujdes, sidomos nëse jeni vetëm. Puna do të zërë mendimet tuaja. Ky është momenti për të marrë vendime të cilat i keni shtyrë prej kohësh.

Ujori

Gjatë kësaj dite duhet të veproni dhe merrni vendime. Nëse pëlqeni dikë apo keni interes, mundohuni që të kaloni më shumë kohë me të. Në punë mund të përballeni me ndonjë shqetësim më shumë, por gjërat do të përmirësohen shumë shpejtë.

Peshqit

E diela do të jetë mjaft e rënduar, ku gjatë saj gjërat nuk do të ecin siç dëshironi. Në dashuri keni dyshime dhe kjo gjë mund të vendosë në siklet partnerin/en. Në punë mos iu zini besë të tjerëve, por mundohuni që gjërat tuaja ti zgjidhni vetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Sa miliona Euro kanë sot çlirimtarët e Kosovës

Disa djem të ri, të fortë, të sigurtë në mendësi, iu bashkuan luftës çlirimtare në vitet e 90-ta të...

Ish-zëdhënësja e Berishës publikon fotot e ditëlindjes së saj, Erla Mëhilli më e bukur se kurrë

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha, njihet si një nga politikanet më të bukura shqiptare. Ajo ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen,...

LAJM I HIDHUR/ Ndërron jetë mjeku i QSUT nga Covid-19

Ka ndërruar jetë mjeku Hematologjisë në QSUT, Arjan Pushi i cili u fut në intubim pasditen e djeshme. Mjeku rreth 56 vjeç nuk kishte...

Trondit Ministria e Shëndetësisë: Rriten rastet pozitive në 24 orë, shtrihet shpërndarja e virusit

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të fundit. Kjo është java e...

Vrasja e Hekuran Billës: 26 vjeçarja del në gjykatë, rrëfen si u njoh me viktimën në Komunën e Parisit

Adiola Lakra doli sot në gjykatë për vlerësimin e masës së sigurisë, e akuzuar si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Prokuroria kërkon masën...

Më shumë artikuj të ngjajshëm