E shtunë, 15 Gusht, 2020

Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për nesër, 7 maj 2020

Duhet të lexoni

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Xhirojnë miliona euro produkte ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...

Xhirojnë miliona euro produket ushqimore dhe nuk njohin asnjë detaj të ligjit për ushqimin, ja ku gabojnë bizneset

Nga Marjon Gorica Siguria ushqimore është kthyer në kryefjalë të bisedave dhe debateve publike kohët e fundit, duke i kushtuar...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Dashi

Eshtë shumë e mundshme që në prill disa të lindur në shenjën e Dashit është dashur të përballen me disa ndryshime në punë, të tilla si një detyrë ose një epror. Sipas horoskopit të Paolo Fox, duke filluar nga nesër do të ketë zhbllokime të reja të rëndësishme dhe do të rritet një dëshirë e përtërirë për të dalë. Edhe nëse viti 2020 filloi në këmbë të gabuar për shumë prej jush, tani gjërat do të përmirësohen, madje edhe në dashuri.

Demi

Nesër, siç tregon dhe horoskopi i Paolo Fox, do të keni një aspekt negativ të Hënës: do të duhet të shmangni të gjitha format e provokimit sa më shumë që të keni mundësi. Muajt ​​e fundit kanë qenë shumë impenjues nga pikëpamja emocionale, keni përjetuar shumë tensione dhe në maj nuk do të jetë më ndryshe: do të duhet të armatoseni me shumë durim dhe të luftoni pak më fort.

Binjakët

Astrologu Paolo Fox parashikon një pikë kthese të rëndësishme për ju: nga nesër të gjitha çështjet praktike, të cilat kanë mbetur në pritje, do të fillojnë përsëri shumë mirë. Nëse keni një projekt për të cilin kujdeseni shumë, duhet të filloni të punoni për të, sepse gjatë vjeshtës do t’ju japë kënaqësi të madhe. Këshilla për ju nga yjet është që të vazhdoni me vetëbesim.

Gaforrja

Mund të çliroheni nga ndikimi i rëndë i Saturnit. Horoskopi i Paolo Fox përfshin disa vendime të papritura për ju, të diktuara nga një dëshirë e madhe për të ndryshuar. Disa mund të kenë pasur tashmë shenja në muajt e fundit, fakti është që shumë prej jush do të duhet të vlerësojnë me kujdes hapat për të ndërmarrë dhe pastaj të fillojnë.

Luani

Saturni është në kundërshtim dhe kjo ju jep shumë momente tensioni. Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër mund të rishikoni disa propozime, të cilat kanë ardhur në të kaluarën, e që i kishit humbur. Shumë të lindur në shenjën e Luanit, të cilët punojnë vetë, do të jenë me shpatulla pas muri: ose të kryejnë një projekt ose ta mbyllin atë përgjithmonë.

Virgjëresha

Kjo periudhë vazhdon të jetë shumë premtuese, veçanërisht përsa i përket punës. Mund t’ju japë shpërblime të reja. Sidoqoftë, astrologu Paolo Fox ju paralajmëron: nga 11 maji do të jeni në qendër të disa polemikave. Ju gjithmonë jepni më të mirën tuaj për atë që bëni, por keni dikë përreth jush që i shpëton përgjegjësive të veta. Ruani vigjilencën: veçanërisht me ata që ndjejnë zili.

Peshorja

Siç parashikon Paolo Fox, ka ende vështirësi personale për t’u kapërcyer. Nesër do të keni shumë forcë dhe do të keni mundësi të filloni të bëni hapa të rëndësishëm përpara. Dashuria premton shumë, edhe pse disa dyshime ndaj partnerit vazhdojnë. Puna gradualisht po përmirësohet: mbase ka një ndryshim të vogël që po ndodh, siç është një punëdhënës i ri ose një punë tjetër, por asgjë alarmante.

Akrepi

Nesër do të keni Hënën në shenjë: kjo do të thotë që më në fund mund të dilni në pah! Ndoshta, siç parashikon astrologu Paolo Fox, ju mund të keni disa diskutime ose mund të filloni një bashkëpunim të ri biznesi. Dikush, megjithatë, vlerëson idenë e mbarimit të një projekti. Nëse ndonjë negociim dështon, përpiquni të reagoni në mënyrë diplomatike.

Shigjetari

Tre ditë shumë të trazuara ju presin. Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër mund të ndjeheni të shqetësuar për shkak të një pune që është në pritje ose për shkak të disa propozimeve që vonojnë të vijnë. Këto shqetësime do të pasqyrohen në mënyrë të pashmangshme në marrëdhënien e çiftit, duke humbur harmoninë e gjetur. Kini kujdes që të mos rrezikoni marrëdhënien tuaj.

Bricjapi

Ju po përballeni me një fazë shumë të rëndësishme të jetës suaj: maji dhe qershori do t’ju japin disa lajme të mira në punë. Punëtorët e pasigurt dhe ata që kanë patur edhe më shumë probleme ditët e fundit do të përfitojnë. Nga nesër, siç thekson Paolo Fox, mund të shfaqen projekte interesante. Ju jeni në rrethin e atyre shenjave që do të fillojnë përsëri shumë shpejt, dhe kjo është veçanërisht e vërtetë për çështje praktike.

Ujori

Tani jeni vërtet shumë të lodhur. Disa Ujorë po mendojnë seriozisht të fillojnë diçka të re. Ata që janë më të vegjël madje mund të planifikojnë një transferim diku tjetër. Eshtë e sigurt, siç tregon dhe horoskopi i Paolo Fox, që ju keni një dëshirë në rritje për të shpëtuar. Ka të ngjarë që sa më shpejt të jetë e mundur, shumë prej jush do të organizojnë një largim për diku.

Peshqit

Maji do të jetë një muaj shumë i veçantë në frontin e dashurisë. Do të duhet të reflektoni më tej në marrëdhënien tuaj ose mund të keni disa probleme në distancë me partnerin, si nga pikëpamja fizike ashtu edhe nga psikologjike. Yjet ju ftojnë të bëni shumë kujdes, veçanërisht ata që duhet të kapërcejnë shumë vështirësi ose po mbajnë dy histori në të njëjtën kohë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Humb jetën kolonel Shena, zv.ministri Koçi: Do mbetesh ushtarak i shkëlqyer,nuk mundëm ta shpëtonim nga kthetrat e leuçemisë akute

Marjon Gorica Është ndarë nga jeta ditën e sotme, kolonel Shena, një ushtarak i mirënjohur me një kontribut të çmuar,...

U tha se po bëhej ndërtim pa leje në plazh, gazetari publikon Fake News: “Verifikoni lajmet që publikoni!”

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm se një ndërtim pa leje po ngrihej në një nga plazhet e virgjër të Durrësit. Pa...

Zgjedhjet e 2021-shit/ Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së

Nga Roland Qafoku Në fushatën e vitit 2021 epiqendra do të jetë kryeqyteti, jo vetëm nga numri i lartë i deputetëve që nxjerr, 35 të...

Del para Gjykatës 44 vjeçari që therri nënën e tij: Nuk pendohem, më bëri magji!

Është vendosur nga Gjykata masa e arrestit ndaj 44-vjeçarit Olsi Çekiçi, i cili theri nënën e tij 70-vjeçare. Katër ditë pas ngjarjes makabër, 44-vjeçari ëshë...

LAJMI I FUNDIT/ Ulen shifrat e humbjeve nga Covid në Shqipëri, por…

Në 24 orët e fundit në vend, u shënua 1 viktimë si pasojë e Covid-19. Ndërkohë, u realizuar 506 teste, dhe u konfuirmuan 125...

Më shumë artikuj të ngjajshëm