Gjatë mëngjesit të sotshëm është gjetur një trup i pajetë në detin Adriatik. Atë e ka pikasur një anije peshkimi. Viktima është identifikuar dhe bëhet fjalë për një 62 vjeçare, Shpresa Bejqo.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 15.05.2020, rreth orës 08:30, në lagjen nr.1,Durrës, është gjetur e mbytur në det një shtetase e seksit femër ende e  paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës u gjet e mbytyr një kufomë. Policia shkoi menjëherë në vendngjarje pasi u sinjalizua nga një peshkarexhë. viktima është identifikuar dhe bëhet fjalë për një 62 vjeçare, Shpresa Bejqo.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes