Një incident i turpshëm ka ndodhur në transmetim “live” në një nga televizionet franceze.

Gjatë emisionit të lajmeve, spikerja ka bërë një lidhje “live” me ministrin francez, i cili po fliste nga shtëpia e tij.

Ai shfaqet i veshur serioz me kostum, por ndërkohë që gjithçka po shkonte mirë e bukur, ndodhi ajo që nuk pritej. Ministrit i shpëton një p*rdhë, që duket se ka prishur “ekuilibrat” dhe telefoni është rrëzuar, duke i nxjerrë të ‘palarat’ ministrit.

Ky i fundit kishte zgjedhur të hynte në transmetin “live”, ndërkohë që ishte i ulur në bidenë e ËC-së, i krekosur me kostum e kollare në pjesën e sipërme të trupit, por rrëzimi i telefoni e ka tradhtuar, duke treguar edhe pjesë e poshtme.

Video në pak kohë po bën xhiron e rrjetit.

Ministri Francez live ne tv….. me kostum i krekosur per te dale live serioz…. por… por… …por… por …por…. por i shpetoi nje pordhe pa dashje dhe ja levizi doren dhe i dolen breket live oioioioioioioioioi 🤣😂😜🤣😜🤣😜🤣😜😜🤣😜🤣🤣😜😜🤣😜🤣🤣😜😜🤣🤣😜🤣😜🤣😜😜🤣🤣😜😜🤣🤣😜😜🤣😜😜😂🤣😜😜🤣😜🤣🤣🤣

Gepostet von Ilir Vrenozi am Freitag, 15. Mai 2020