E enjte, 26 Nëntor, 2020

Skandal në Francë/ Ministri lidhet online me edicionin e lajmeve nga tualeti, i bie kamera dhe…

Duhet të lexoni

Nga trajtimi i mbetjeve në incenerator tek gjenerimi i energjisë , shihni shembullin e suksesshëm në Singapor  

Një video informuese është duke qarkulluar në rrjetet sociale për një shembull i cili po mundohet të zëj vend...

Jeta dhe veprimtaria e Shën Nënë Terezës

ARGJIRA (ARI) UKIMERI – MA.SC. PEDAGOGE PRIZREN, GUSHT 2020 ANJEZË GONXHE BOJAXHIU Anjezë Gonxhe Bojaxhiu, u lind në më 26 gusht 1910...

Florida ka aprovuar planin për lëshimin e 750 milion mushkonjave gjenetikisht të modifikuara!

Florida ka aprovuar planin për lëshimin e 750 milion mushkonjave gjenetikisht të modifikuara. Qëllim i operacionit është të reduktohen...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Një incident i turpshëm ka ndodhur në transmetim “live” në një nga televizionet franceze.

Gjatë emisionit të lajmeve, spikerja ka bërë një lidhje “live” me ministrin francez, i cili po fliste nga shtëpia e tij.

Ai shfaqet i veshur serioz me kostum, por ndërkohë që gjithçka po shkonte mirë e bukur, ndodhi ajo që nuk pritej. Ministrit i shpëton një p*rdhë, që duket se ka prishur “ekuilibrat” dhe telefoni është rrëzuar, duke i nxjerrë të ‘palarat’ ministrit.

Ky i fundit kishte zgjedhur të hynte në transmetin “live”, ndërkohë që ishte i ulur në bidenë e ËC-së, i krekosur me kostum e kollare në pjesën e sipërme të trupit, por rrëzimi i telefoni e ka tradhtuar, duke treguar edhe pjesë e poshtme.

Video në pak kohë po bën xhiron e rrjetit.

Ministri Francez live ne tv….. me kostum i krekosur per te dale live serioz…. por… por… …por… por …por…. por i shpetoi nje pordhe pa dashje dhe ja levizi doren dhe i dolen breket live oioioioioioioioioi 🤣😂😜🤣😜🤣😜🤣😜😜🤣😜🤣🤣😜😜🤣😜🤣🤣😜😜🤣🤣😜🤣😜🤣😜😜🤣🤣😜😜🤣🤣😜😜🤣😜😜😂🤣😜😜🤣😜🤣🤣🤣

Gepostet von Ilir Vrenozi am Freitag, 15. Mai 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Nismat e ligjvënësit në lidhje me kompetencat e Presidentit nuk “vrasin” Metën po Presidencën.

Nga Fejzo Subashi Opinioni publik tashmë është njohur dhe bërë më dije, nëlidhje me nismën e një grupi deputetësh, për...

Turqia si shpresë/ Mes përkthyesve dhe një ekipi të huaj në punë 24 orë!

Nga Marjon Gorica Pa diskutim që si një gazetar do të më duhet të bëj punën time e cilësuar në detaje, e jo të shprehem...

Duhen strategji të reja për ta luftuar Covidin, jo mbyllje totale

Kryeredaktori i “Epokës së re” Mal Qorraj ka reaguar ndaj paralajmërimit të kryeministrit Avdullah Hoti për mbyllje totale të vendit për ta luftuar virusin...

Dita ndërkombëtare e fëmijëve jetim. Bushati: Prioritet i Qeverisë shqiptare

Ne kuader te dites nderkombetare te femijeve jetim, kryetari i PS Tiranes, Ervin Bushati, zhvilloi nje vizite ne qendren komunitare “Gonxhe Bojaxhi”. Nen nje atmosfere...

Koço Devole… Të tillë autorë të humorit, gjithnjë janë të rrallë.

Mësova me dhimbje lajmin e vdekjes së aktorit e autorit të humorit shqiptar, Koço Devoles, i cili prej disa ditësh ishte i shtruar në...

Më shumë artikuj të ngjajshëm