E shtunë, 19 Shtator, 2020

“Jeta seksuale do prishet nga këto njerëz”, shenjat e horoskopit që duhet të bëjnë kujdes

Duhet të lexoni

Jeta dhe veprimtaria e Shën Nënë Terezës

ARGJIRA (ARI) UKIMERI – MA.SC. PEDAGOGE PRIZREN, GUSHT 2020 ANJEZË GONXHE BOJAXHIU Anjezë Gonxhe Bojaxhiu, u lind në më 26 gusht 1910...

Florida ka aprovuar planin për lëshimin e 750 milion mushkonjave gjenetikisht të modifikuara!

Florida ka aprovuar planin për lëshimin e 750 milion mushkonjave gjenetikisht të modifikuara. Qëllim i operacionit është të reduktohen...

“Lufta” greko-turke po na troket tek porta

Nga Anisa Bahiti Keto ditë të nxehta vere, mes krizës së Covid që po merr dhe jetë njerëzish në spitalet...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Dashi

Duhet ti jepet fund nje cikli të veshtire pasigurie në jeten personale dhe ekonomike. Nuk duhet të bëni bashkpunime apo të prisni diçka të mirë sot edhe në jetën personale.

Demi

Jemi ne fund të ditëlindjeve tuaja dhe do ju shoqëroj vetmia dhe pasiguria për të ardhmen. Përpiquni të mos i jepni me shumë rëndësi se duhet pengesave.

Binjaket

Psikologjikisht sot do ndjeheni pak te merzitur dhe jo me qejfin e diteve te meparshme. Dicka shpirterore ju mungon por edhe diçka qe lidhet me punen nuk po hapet.

Gaforrja

Sot mire keq do detyroheni te shkeputeni nga disa persona apo shoqeri qe ju kani frekuentuar deri tani duke e kuptuar qe deri ketu shkon dhe nuk keni me mundesi ti mbani.

Luani

Do ndjeheni pak te vetmuar sot ne lidhje me ecurine apo mbeshtetjen qe keni pritur ne lidhje me karrieren dhe poziconet tuaja. Ndoshta nje pune i ka ardhur fundi apo nje marredhenie personale.

Virgjeresha

Nje bashkepunim me jashte apo nje udhetim qe e kishit deshiruar shume nuk do mund te realizohet dhe kjo do ju pikelloj disi. Por duhet te ndiheni optimist per te ardhmen.

Peshorja

Nje ceshtje ekonomike do mjegullohet sot dhe do behet fare e paqarte. Prandaj mos investoni dhe mos besoni ne premtime te ndryshme qe mund tju bëjne.

Akrepi

Perballe jush ndodhet nje person qe i ka ardhur fundi ne ciklin e marredhenieve me ju. Ndoshta kjo do ju merzisi pak por duhet ti hapni rruge nje etape te re ne jeten tuaj.

Shigjetari

Nje merzitje e vogel ne lidhje me punen tuaj apo pak trishtim ne lidhje me gjendjen tuaj psikologjike do ju shoqeroje ne diten e sotme.

Bricjapi

Ju duhet te jeni te kenaqur pasi do largohen sot mendimet e zymta apo persona qe ju benin keq ne lidhje me jeten erotike apo planet tuaja.

Ujori

Nje dite e vecante kjo e sotmja per ju por pak nostalgjike pasi do ju rikthej ne mendjen tuaj kujtime pak te vuajtura apo pengesa nga e kaluara.

Peshqit

Do donit dike me te cilin te qanit hallet apo te shpreheshit lirshem por e keni kuptuar qe jeni bere vone dhe e keni humbur edhe kete mundesi. Do jeni vetem sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm