Dashi

Duhet ti jepet fund nje cikli të veshtire pasigurie në jeten personale dhe ekonomike. Nuk duhet të bëni bashkpunime apo të prisni diçka të mirë sot edhe në jetën personale.

Demi

Jemi ne fund të ditëlindjeve tuaja dhe do ju shoqëroj vetmia dhe pasiguria për të ardhmen. Përpiquni të mos i jepni me shumë rëndësi se duhet pengesave.

Binjaket

Psikologjikisht sot do ndjeheni pak te merzitur dhe jo me qejfin e diteve te meparshme. Dicka shpirterore ju mungon por edhe diçka qe lidhet me punen nuk po hapet.

Gaforrja

Sot mire keq do detyroheni te shkeputeni nga disa persona apo shoqeri qe ju kani frekuentuar deri tani duke e kuptuar qe deri ketu shkon dhe nuk keni me mundesi ti mbani.

Luani

Do ndjeheni pak te vetmuar sot ne lidhje me ecurine apo mbeshtetjen qe keni pritur ne lidhje me karrieren dhe poziconet tuaja. Ndoshta nje pune i ka ardhur fundi apo nje marredhenie personale.

Virgjeresha

Nje bashkepunim me jashte apo nje udhetim qe e kishit deshiruar shume nuk do mund te realizohet dhe kjo do ju pikelloj disi. Por duhet te ndiheni optimist per te ardhmen.

Peshorja

Nje ceshtje ekonomike do mjegullohet sot dhe do behet fare e paqarte. Prandaj mos investoni dhe mos besoni ne premtime te ndryshme qe mund tju bëjne.

Akrepi

Perballe jush ndodhet nje person qe i ka ardhur fundi ne ciklin e marredhenieve me ju. Ndoshta kjo do ju merzisi pak por duhet ti hapni rruge nje etape te re ne jeten tuaj.

Shigjetari

Nje merzitje e vogel ne lidhje me punen tuaj apo pak trishtim ne lidhje me gjendjen tuaj psikologjike do ju shoqeroje ne diten e sotme.

Bricjapi

Ju duhet te jeni te kenaqur pasi do largohen sot mendimet e zymta apo persona qe ju benin keq ne lidhje me jeten erotike apo planet tuaja.

Ujori

Nje dite e vecante kjo e sotmja per ju por pak nostalgjike pasi do ju rikthej ne mendjen tuaj kujtime pak te vuajtura apo pengesa nga e kaluara.

Peshqit

Do donit dike me te cilin te qanit hallet apo te shpreheshit lirshem por e keni kuptuar qe jeni bere vone dhe e keni humbur edhe kete mundesi. Do jeni vetem sot.