E martë, 14 Korrik, 2020

Flet vëllai i 15-vjeçares: E përdhunonin në grup, e dinte e gjithë lagja edhe mësuesja, e merrnin me makinë dhe…

Duhet të lexoni

Shëngjin/ Mbytet 34- vjeçari nga Kosova, i mori jetën një gropë në det

Është gjetur i mbytur në bregdetin e Lezhës një 34 vjeçar nga Ferizaj, Kosovë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e...

Vrasja e Hekuran Billës: 26 vjeçarja del në gjykatë, rrëfen si u njoh me viktimën në Komunën e Parisit

Adiola Lakra doli sot në gjykatë për vlerësimin e masës së sigurisë, e akuzuar si bashkëpunëtore në vrasjen e...

TRONDITËSE/ Vajza 15 muajshe kthehet e masakruar nga çerdhja, 25 kafshime në trup

Një vajzë 15 muajshe ka përjetuar një dhunë të pashpjegueshme në çerdhe, dhe është kthyer në shtëpi me 25...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Vëllai i 15-vjeçares nga Tirana, e cila u abuzua seksualisht 65 vjeçari nga Abaz Doku, dhe tre të rinj ka dhënë dëshminë e tij.

I ftuar në emisionin “Me zemër të hapur”, ai ka thënë se motra nuk fliste fare dhe as nuk flinte, por vetëm qante.

Vëllai ka zbuluar detaje nga përdhunimi, duke treguar se e merrnin me makinë dhe e dërgonin në një godinë 1 km larg shkollës, ku abuzonin me radhë.

Sakaq, vëllai shtoi se e gjithë lagja e dinte, madje edhe mësuesja, pasi ishin përhapur fotot,por askush nuk fliste.

Ai ka theksuar se kur janë përballur me familjen e 65-vjeçarit, ata e kanë përzenë nga shtëpia  dhe i kanë dhënë plotësisht të drejtë.

‘Fola me motrën, ajo nuk fliste dhe as flinte gjumë, por vetëm qante.  Ajo ja tregoi të vërtetën nanës, që ka abuzuar që nga mosha 12 vjeç, që nga klasa e shtatë se ai i bënte presion. I pari që ka abuzuar ka qenë 65 vjeçari, pastaj punëtorët e tij. Njëri nga ata është 20 vjeç e kam në pallat, ai ka një muaj që ka ikur në Laç prej pandemisë. Ai ka abuzuar edhe më përpara. Familja e tij është në rregull, vetëm ky nuk është në rregull.

Ajo nuk e dinte që po filmohej, pasi ia bëni fshehtas. Atë e merrnin  gjatë paradites, linte orët e mësimit. E merrnin edhe me makinë, edhe mësuesja e dinte.

Familjarët e 65-vjeçarit e besuan direkt kur i tham, pasi djali e kishte nxjerr nga shtëpia dhe i kishte lënë në një barake. Motra thotë që kanë qenë në grup, roja para në fillim, pastaj këta mbrapa. Ky i shtynte. Janë bërë në një kodër rreth 1 km larg shkollës, e kanë pas ditë gjithë shkolla dhe gjithë lagja. Po asnjëri nuk tregonte. Fotot janë shpërndarë tek të tjerët. Motra është mbajtur në ambjentet e policisë rreth një orë dhe ka shkuar me nanën’, tha vëllai i të miturës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Dieta liberale e Shpendit III (DLS III)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan:...

Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan: Dr. Shpend Pula Te nderuar, po...

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan: Dr. Shpend Pula Qellimi i shkrimit...

KRUJË/ Arrestohen 4 të rinj, shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare dhe …

Policia e Krujës ka arrestuar 4 persona që ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare. Gjithashtu janë...

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet e tërmetit të aplikojnë për...

Më shumë artikuj të ngjajshëm