E shtunë, 8 Gusht, 2020

Kryetari i PS Kombinat, Petro Koçi: Mandati i tretë kërkon prej nesh energji të re, projektet për të ardhmen…

Duhet të lexoni

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim...

Urimi i veçantë i Spiropalit për festën e Kurban Bajramit: Lutem për të sëmurët dhe familjarët e tyre

Besimtarët myslimanë në Shqipëri dhe në të gjithë botën kremtojnë sot Festën e Kurban Bajramit. Krahas figurave politike që kanë...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia 6, Petro Koçi ka publikuar ditën e sotme në profilin e tij në facebook, ecurinë e procesit të ristrukturimit të PS Kombinar. Mes të tjerash ai ka folur edhe lidhur me projektin e rindërtimit, duke cilësuar si një investim që do të modernizojë zonën dhe do të zhvillojë investimet.

Petro Koçi:

Ne takimet me socialiste te Kombinatit:

PS paraqitet si fuqi i ndryshimit jo vetem nepermjet ndermarrjeve te reformave te guximshme te qeverisjes, por edhe nepermjet impaktit me shembullin, modelin, moralin, sjelljen, demokracine dhe kulturen e strukturave tona organizative vendore ndaj komunitetit ku ato veprojne.

Mandati i trete kerkon prej nesh energji te re, optimizem individual dhe kokektiv te bazuar ne realizimet e deritanishme dhe projektet e qeverisjes per te ardhmen.

Rindertimi ne Kombinat nuk do jete vetem nje proces qe pajis falas me apartamente te rinj 2200 familje por nje investim qe integrohet ne projektin e ndertimit te Kombinatit te Ri modern si nje nga projektet me vizionare qe garanton qeveria dhe bashkia.

Mirenjohje per cdo drejtues te PS Kombinat nder vite, ne rolin e Kryetarit, deputetit, apo perfaqesuesit ne pushtetin bashkiak.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...

Ju nuk duhet ta adhuroni dhe ta urreni Albin Kurtin, ma shumë se një njeri të ditur dhe adekuat për institucionet e Kosovës!?

Shkruan: Refiqe Hamiti Zoti fal mëkatet e të gjithëve por njeriu i sotëm e ka vështir të kuptojë se kur e bënë mëkatin! Edhe kur ju...

Ja cila është temperatura ideale për kondicionerin gjatë verës

Temperatura e kondicionerit në shtëpi gjatë verës duhet të jetë e tillë që në ambientet e brendshme të jetë rreth 10 gradë më poshtë...

Më shumë artikuj të ngjajshëm