E premte, 18 Shtator, 2020

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Duhet të lexoni

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër...

Shote Galica me tre varre, nuk dihet ende vendimi i Bashkisë

Gjatë emisionit "Autokton" u shfaq sot në një dokumentar historik, çështja e rikthimit të eshtrave të Shote Galicës nga...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2.

Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë në Bashkinë e Tiranës dhe RSU2, të cilët kanë vendosur që të jenë më pranë studentëve duke ju mundësuar kështu dhe aplikimin e shpërndarjen e kartës në mjediset ku ata qëndrojnë.

Në sportelin i cili do t’ju shërbej të rinjve ka qënë dhe drejtoresha e RSU2 znj.Zhanina Dapi, e cila ka bashkëbiseduar me studentët për rëndësinë e përdorimit të kartës së studentit, si një mjet tepër i domosdoshëm dhe i rëndësishëm për ta, duke lehtësuar një kategori të caktuar shërbimesh e duke krijuar skonto në qindra subjekte.

Postimi i plotë i RSU2:

📌Apliko për 💳 kartën e studentit 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓në #RSU2!

Ka nisur nga dita e sotme pajisja me 💳 kartë për të gjithë studentët e akomoduar në 📍RSU2!

Agjencia e Rinisë në Bashkinë e Tiranës dhe Rezidenca Studentore Universitare Nr.2 prej ditës së sotme kanë vënë në dispozicion të studentëve një 💻sportel i cili do të shërbej për pajisjen në kohë reale të çdo 👨🏻‍🎓studenti👩🏻‍🎓

Kjo 💳kartë është sot një mjet i domosdoshëm për çdo studentë, duke lehtësuar shumë shërbime dhe duke ofruar skonto në qindra subjekte.✅

#unëjamstudentitiranës
#përdorkartënestudentit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Ndahet nga jeta Sabit Brokaj, zv.ministri Koçi: Mentor i së majtës shqiptare, do na mungosh!

Me lajmin e ndarjes nga jeta të doktor Sabit Brokaj, nuk kanë munguar as komentet e miqëve dhe dashamirësve...

KLSH-ja nuk do të jetë vetëm, institucion i zhurmës mediatike

Nga Fejzo Subashi Ende në fillesat e tij, si kreu i KLSH-së, Prof .Arben Shehu, po tregon qartë se ka tjetër vizion, strategji në menaxhimin dhe...

Nis shpërndarja e kartës së studentit dhe në konvikte, RSU2: Një mjet i domosdoshëm për çdo student!

Që prej ditës së mërkurë ka nisur shpërndarja e kartës së studentit dhe në Rezidencën Studentore Universitare Nr.2. Një nisëm kjo e Agjencisë së Rinisë...

E TASH KUSH ME I RA MURIT ME KOKË? ALBIN KURTI, ISH -UÇK-istat APO LDK!?

Shkruan : Refiqe R. Hamiti Emri shqiptar dhe Kosovë po "vdes",në gjumë. Ose,ose ta quajmë Kosovën si "borëbardha" ,deri sa të vijë princi ta puth...

Shqipëri-Lituani, publikohet formacioni i Kombëtares

Në prag të ndeshjes me Lituaninë, është publikuar formacioni i Kombëtares. Tekniku italian nuk ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë,...

Më shumë artikuj të ngjajshëm