E hënë, 1 Mars, 2021
Ballina Autorët Postime nga Gazeta Ora 1

Gazeta Ora 1

152 POSTIME 0 KOMENTET

KROFNE

0

Makarona me mish pule

0

Makarona me fistekë

0

Bukë e mbushur

0

Sheqerpare

0

Qofte me fasule të bardha dhe domate

0

Makarona të përziera

0

Ëmbëlsirë me krem

0

Supë pule me misër

0

Mish pule me jogurt

0

Përcjellni GazetaOra.com

405,452FansaPëlqeje
3,322NdjekësitNdjek
49AbonentëAbonohuni

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË