Auto-Tech

Apple humbet më shumë para me rregullimin e paisjeve se sa...

Apple thotë që humbet më shumë para sesa fiton me riparimin e paisjeve të klientëve si iPhone dhe Macbook.   Kompania...

Dështon live TESLA/ Xhami i makinës anti-plumb thyhet me një goditje...

Prezantimi i modelit më të ri të veturës elektrike nga prodhuesi “Tesla” nuk shkoi sipas përllogaritjeve. Shefi i kësaj kompanie e theu...

Arrestohet krimineli më i kërkuar në Europë pas dy dekadave në...

Dy nga personat më të kërkuar në Europë janë arrestuar, pas më tepër se dy dekadave të kaluara në arrati.

Whatsapp po mbyllet? Nxitoni para se të jetë vonë

Përdoruesve të WhatsApp-it po u kërkohet të përditësojnë versionin më të fundit të aplikacionit. Ky paralajmërim vjen për shkak të...

Google do të shtoj patentën dixhitale të shoferit, në telefonin tuaj...

Google po punon për t’ju lejuar të ruani dokumentet tuaja, si patentën e shoferit në telefonin tuaj Android, në vend të patentës...

Galaxy S10 cilësohet si telefoni me ekranin ‘më të mirë ndonjëherë’

Samsung Galaxy S10 është një telefon shumë i fortë me shumë karakteristika të përparuara. Por një gjë që është...

Ky është versioni i ri i BMW X5

BMW X5 i ri me modifikime interesante që do t’iu ‘çmendin’. ‘Renegade’, e cila njihet si kompani për modifikimin...

Nuk është një telefon, por një bateri që shërben edhe si...

A duhet ta konsiderojmë telefon me bateri të madhe apo një bateri që sillet edhe si telefon? Një bateri e proporcioneve të...

Kamiq është modeli më i ri që i bashkohet familjes së...

Pas një fushate të gjatë prezantuese, Skoda Kamiq më në fund është këtu. Mos e ngatërroni nga emri i modelit të prezantuar...

WhatsApp rregullon një problem serioz sigurie

Përdoruesit mund të anashkalonin Face ID dhe Touch ID duke përdorur funksionin e dërgimit të skedarëve në WhatsApp. Në...

Përcjellni GazetaOra.com

411,166FansaPëlqeje
3,335NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË