E shtunë, 27 Shkurt, 2021

Featured

Daphne Joy i lë pa fjalë të gjithë me fustanin e tejdukshëm

28-vjeçja ishte paraqitur me një fustan-rrjetë i cili s shfaqte krejtësisht linjat e modeles. On the catwalk: Daphne let almost everything hang out in the mesh dress by Willfredo Gerardo that had two strategically placed pasties Edhe pse ishte kujdesur që...

A është kjo modelja më seksi në botë?

Hailey Clauson do të jetë një emër për të cilin do të dëgjoni shumë shpejt. Modelja bjonde po shokon me linjat e saj trupore, shkruan Telegrafi. Ajo së fundmi pozoi për revistën Sports Illustrated, ku ka treguar kualitetet e saj trupore. Ajo...

Shtëpia kamion

Në botë tashmë shumë njerëz po kërkojnë që të jenë më shumë në një shtëpi të vogël se në një të madhe. Jemi mësuar të shikojmë objekte të ndryshme të shndërruara në shtëpi dhe këtë herë një kamion është...

Aftësia e pazakontë e adoleshentit

Një adoleshent nga Nepali ka një talent të rrallë, ai arrin që shtypjen e biskotave ta bëjë me anë të shpatullave. Raja Thapa është bërë shumë i popullarizuar dhe njerëzit po shkojnë të shohin, aftësinë dhe elasticitetin e tij...

Pamje që të bëjnë me zemër

Përmes kësaj video do të shikoni momentin kur një fëmijë vetëm një vjeç mundohet të mbajë ekuilibrin majë dritares në katin e tretë të një apartamenti, vetëm një minuta para se të shpëtonte. Pamjet dramatike tregojnë vogëlushin i cili mbahet...

Ja si do të duket bota në vitin 2116

Sipas tyre në vitin 2116 nuk do të ketë nevojë që ne të bëhemi gati për të shkuar në pushime, ne do të kemi mundësi t'i marrim shtëpitë tona me vete, falë dronëve masiv. Përmes fotografive ju do të jeni...

NASA: 2016-ta, viti i temperaturave më të larta në histori

Sipas të dhënave të NASA-s, muaji Janar që lamë pas ka qenë tejet i nxehtë krahasuar me të njëjtin muaj të viteve të mëparshme. NASA bën me dije se temperaturat janë ngritur ndjeshëm gjatë viteve të fundit dhe se rekordin...

Vjedh shoqen për të bërë operacion hundën dhe buzët

Bëhet fjalë Ayesha Pudden, duke memorizuar detajet e kartës vodhi më shumë se 5 mijë sterlina nga shoqja e saj, Yuan Guo, për të sponsorizuar operacionet e saj. “Daily Mail”, raporton se të dyja vajzat studiojnë në Britaninë e Madhe. 22-vjeçarja...

Pija e cila shëron gjithë organizmin

Portokalli, xhenxhefili dhe kurkumi janë përbërësit e nevojshëm për ta përgatitur këtë pije të cilat sëbashku me mjaltën dhe limonin rrisin imunitetin, qetësojnë kollitjen, ndihmon në dhimbjet e fytit, qetëson dhe relakson trupin tuaj, transmeton Femina.al Ju nevojiten: 2 limona,...

Ju duhet të dini këtë para se të blini ujë në shishe të plastikes

PET apo PETE Do të thotë shishe për një përdorim. Këto shishe mund të lëshojnë metale të renda dhe kimikale qe mund të kenë efekt në balancën hormonal të trupit të juaj. “PET është një prej shisheve të plastikes me të...
- Advertisement -

Latest News

Kush do t’i fitojë zgjedhjet? Sondazhi i IPSOS: PS kryeson me 44%, PD merr 24% të votave, LSI “tretet” në vetëm 2%

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e...
- Advertisement -

Shoqëria civile tryezë diskutimi për rindërtimin

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit 95.8% e familjeve në njësitë administrative Sukth dhe Katund i...

Naço: Pabesia që më bënë në LSI. Ja arsyet e largimit

Nasip Naço tregon për herë të parë arsyet e largimit të tij ngaLSI. I ftuar nga gazetari Roland Qafoku në emisonin “Dekalog”në RTSH 24, Naço...

Letër e hapur për Znj. Evis Kushi, Ministre e Arsimit…

Nga Fejzo Subashi Një thirrje për ministrinë dhe ministren e Arsimit, që për fat të mirë vjen jo vetëm nga politika, por dhe nga armata...

“Aplikacioni GjejZá”

Botuar në revistën ‘Tirana Youth Voice’ Unë quhem Jonada Shukarasi dhe jam nxënëse e vitit të tretë në gjimnazin “Partizani”. Në kohën time të lirë...