GO+

Publikohet video porno e gazetares së TVSH, AKEP kërkon bllokimin e...

Ditët e fundit në faqet pornografike është publikuar videoja e një gazetareje shqiptare. Ajo shfaqet në një moment intim me një person me unazë martese...

FOTO +18/ “Çmendet” vajza, del pa rroba në ballkon

Një qytetare ka dalë pa rroba ditën e sotme në ballkon, ku edhe është fotografuar nga një person, i cili e ka konsideruar këtë...

Kanabisi ndikon te Covid-19! Ja si e shpjegojnë mjekët

Konsumimi i kanabisit shkakton inflamacionin e mushkërive. Lidhur me situatën e Covid-19, kjo gjë ndikon në aftësinë e trupit për të luftuar virusin. "Ajo që...

Ky është lumi që vret çdo gjë që lag, shkenca nuk...

Tingëllon si një legjendë, por ky lumi është i vërtetë dhe vdekjeprurës. Andres Ruzo nga Peruja kishte dëgjuar nga gjyshi i tij historinë e...

Stilisti nxjerr në shitje çantën e bërë me shtyllën kurrizore të...

Një stilist indonezian ka nxjerrë në shitje një çantë e cila ka shkaktuar shumë zemërim mes ndjekësve. Canta është bërë nga lëkura e krokodilit...

(VIDEO) Tronditëse, zogjtë kryejnë marrëdhënie seksuale me të ngordhur…

Një studim i ri ka zbuluar se zogu ndonjëherë përpiqet të ketë marrëdhënie seksuale me zogj të vdekur. Një ekip studiuesish që studiojnë se si...

“E tradhtova gruan time me kolegen, por ja çfarë ndodhi mes...

Bëra seks një natë si i dehur me një kolege para 18 muajsh dhe gruaja ime më bëri ta paguaj këtë. Në kohën kur gurja...

“Nuk hahet e njëjta gjellë çdo ditë…” Doktori seksual më i...

Nga dr. Adem Harxhi Ky shkrim niset nga një letër e ardhur në blogun tim nga një djalë që shkruan se unë e teproj me...

‘Mbyllur brenda nuk duroj’, Ylli Baka publikon këngën e re: Më...

Këngëtari i mirënjohur Ylli Baka ka publikuar ditën e sotme një tjetër këngë në reportazhin e tij muzikor. ‘Më lini të fluturoj’, titullohet kënga e...

VIDEO +18/ Mbyllen faqet porno, menaxheri i Vipave ngre temperaturat me...

Xhani Demika, menaxheri i shumë VIP-ave, poston herë pas here video humoristike në rrjetin e tij në Instagram. Pas informacionit të mbyllje së faqeve...

Përcjellni GazetaOra.com

410,863FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË