GO+

Dashuri në kohën e ko…ronavirusit

Bota është duke përjetuar kohë të vështira me qarkullimin masiv të koronavirusit. Kjo situatë ka shërbyer si frymëzim për artistë të ndryshëm.

Moti sot, 3 janar 2020

Moti i qëndrueshëm do të vazhdojë të na shoqërojë edhe në ditët e para të 2020. Sipas Meteoalb, orët e...

A e dinit që Islanda ka edhe një plazh të zi?...

Kjo foto e mrekullueshme është realizuar në ishullin e Islandës, në plazhin e zi. Ngjyra e rërës së bregdetit të këtij plazhi,...

Kërcimi i zjarrfikësit në Australi bëhet viral: E bëj për të...

Australia po përballet me një situatë  të vështirë me zjarret që nuk kanë ndalur dhe vazhdojnë të shkatërrojnë. Në mënyrë që të...

Çani kërkon Sofi për emisionin, vendos kriteret e çuditshme: Mos jetë...

Arjan Çani, drejtuesi i emisionit Zonë e Lirë, një prej emisioneve më të ndjekura, është prej kohësh në kërkim të një Sofie,...

Çfarë shikoni në fillim? Zgjedhja tregon shumë për personalitetin tuaj.

Shikojeni me vëmendje këtë foto. Ajo që ju shikoni fillimisht tregon shumë për personalitetin tuaj. Vajza Nëse gjëja...

Ky është hoteli i akullit që po çmend turistët , shkrin...

Në zemër të Laplandit, provinca më veriore e Suedisë, është pozicionuar ky hotel akulli I vendosur në 1,200 km në veri të...

Mos i humbisni! Këta janë filmat që mund të shikoni në...

Nëse nuk dini çfarë të bëni në fundjavë, uluni para televizorit dhe shikoni një film. Nëse jeni të dhënë pas kinematografisë, këta filma nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 dhjetor 2019

Dashi Askush nuk do arrije ta prishë atmosferën e ngrohtë në aspektin sentimental. Beqarët nga ana tjetër nuk duhet t’i...

Janë gjithmonë vonë/ Këto shenja horoskopi as nuk ia kanë sensin...

A bëheni vonë nëpër takime? Nëse po, kjo ka lidhje edhe me shenjën tuaj të horoskopit. Disa shenja ose janë gjithmonë të zëna...

Përcjellni GazetaOra.com

410,849FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË