E martë, 11 Gusht, 2020

GO+

Fotot që po bëjnë xhiron e botës, gruaja i puth barkun burrit i cili është 8 muajsh shtatzanë

Danna Sultana është një modele trans e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet si femër. Ajo po pret një djalë me burrin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër dhe e identifikohet si mashkull. Modelja kolumbiane i ndau...

Tragjike/ Babai i pret kokën me drapër 14 vjeçares, u arratis me të dashurin

Një vajzë 14 vjeçare dyshohet se është vrarë nga babai i saj, e justifikuar si një “vrasje nderi”, gjë që ka shkaktuar zemërim në të gjithë Iranin. Babai i Romina Ashrafi dyshohet se e vrau atë me një drapë,...

Parashikimi i yjeve për sot (27 Maj 2020)

Dashi Nëse keni në kokë një ide që ju duket e vlefshme ky është momenti i duhur për ta propozuar apo për të tentuar për ta bërë realitet. Mundohuni të jeni më të qartë në diskutime e biseda. Demi Energjia dhe siguria...

Ndërron jetë pronar i perandorisë prej 6 miliard dollarë, “babai” i kumarit

Stanley Ho, manjati nga Hong Kongu, që ka meritat për kthimin e Macau-t kryeqytet të kumarit në botë, ka vdekur në moshën 98-vjeçare. Ai ishte kreu i një prej bizneseve më fitimprurëse të lojërave, SJM Holdings, vlera e të cilës...

Studentja e mjekësisë fitoi 70 mijë dollarë në vit përmes rrjeteve sociale, tregon se si ja doli

Një studente mjekësie ka gjetur një mënyrë të çuditshme për të fituar para nga rrjeteve sociale. Ajo tregon se si ka grumbulluar më shumë se 70 mijë dollarë në vit, falë shitjes online të fotove të ndryshme të këmbëve të...

“Jeta seksuale do prishet nga këto njerëz”, shenjat e horoskopit që duhet të bëjnë kujdes

Dashi Duhet ti jepet fund nje cikli të veshtire pasigurie në jeten personale dhe ekonomike. Nuk duhet të bëni bashkpunime apo të prisni diçka të mirë sot edhe në jetën personale. Demi Jemi ne fund të ditëlindjeve tuaja dhe do ju shoqëroj...

Infermierja i shërben pacientëve me Covid me të brendshme, merren masa disiplinore

Një infermiere u shfaq para pacientëve me një veshje mbrojtëse shumë transparente ku i dukeshin edhe të brendshmet, në një repart COVID-19 në një spital në Rusi. Fotografia e saj u bë virale pasi një nga pacientët e këtij reparti e...

Qesharake/ Policia kap mat hajdutin vetëm më të brendshme në një dollap rrobash

Një hajdut u kap duke u arratisur pasi tentoi të vidhte një dyqan cigaresh në një dyqan në Endon, Angli së bashku me një bashkëpuntor të paidentifikuar. Kur policia mësoi vendndodhjen e tij, shkuan ta arrestonin. Nga kamerat që kanë...

Horoskopi sot (19 maj 2020)

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohen të shmangin altruizmin e tepërt, pasi kjo nuk do të pritet edhe aq mirë nga të tjerët. Rekomandohet të fokusoheni tek familja dhe tek e ardhmja juaj. Ka gjasa të takoni një person...

Skandal në Francë/ Ministri lidhet online me edicionin e lajmeve nga tualeti, i bie kamera dhe…

Një incident i turpshëm ka ndodhur në transmetim “live” në një nga televizionet franceze. Gjatë emisionit të lajmeve, spikerja ka bërë një lidhje “live” me ministrin francez, i cili po fliste nga shtëpia e tij. Ai shfaqet i veshur serioz me...
- Advertisement -

Latest News

Del para Gjykatës 44 vjeçari që therri nënën e tij: Nuk pendohem, më bëri magji!

Është vendosur nga Gjykata masa e arrestit ndaj 44-vjeçarit Olsi Çekiçi, i cili theri nënën e tij 70-vjeçare. Katër ditë...
- Advertisement -

LAJMI I FUNDIT/ Ulen shifrat e humbjeve nga Covid në Shqipëri, por…

Në 24 orët e fundit në vend, u shënua 1 viktimë si pasojë e Covid-19. Ndërkohë, u realizuar 506 teste, dhe u konfuirmuan 125...

Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në ShBA organizon Tubim Virtual me Albin Kurtin, para Zgjedhjeve të parakohshme të Vitit 2020

Të dielën, me 9 Gusht 2020, Lëvizja VETËVENDOSJE – Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin...

Takimi i z.Ruçi me z.Arben Shehu është fillim i mbarë, i rëndësishëm dhe i domosdoshëm i KLSh-së….

Nga Fejzo Subashi Kur institucionet Kushtetues, dhe jo vetëm kushtetues, drejtohen nga njerëz që nuk vijnë vetëm si suport dhe i marrëveshjeve politike gjejnë mbështetjen...

Zv.ministri i Mbrojtjes, Koçi: Zjarrvënia është tradhëti kombëtare!

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, është shprehur lidhur me zjarrëveniet e ditëve të fundit. Ai thotë se ky veprim konsiderohet si tradhëti kombëtare, dhe...