GO+

VIDEO/ Pentagoni publikon pamjet e UFO-ve!

Nga Daniel Strauss, The Guardian Pentagoni publikoi të hënën tre video të deklasifikuara që tregojnë pilotët amerikanë teksa ndeshen me ato që duken se janë...

Të jetosh pa organet gjenitale, si një eunuk… Libri që po...

Laurence Dillon u diagnostifikua me kancer në testikuj dhe iu desh të hiqte një prej tyre. Mjeku i tij nuk ndoqi procedurën dhe i...

Rrëshqet kryeministri Rama, poston emrin e të shoqes por e fshin…

Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim të ‘çuditshëm’ në Twitter. Ai ka hedhur në status emrin e bashkëshortes së tij, Linda Rama. Publikimi i...

Horoskopi sot (27 prill 2020)

Dashi Disa fjalë të pavërteta mund të bien në veshin tuaj sot. Kur të mendoni për këtë, do të kuptoni se ajo që keni dëgjuar...

Intervista fanstastike e Al Pacino në ditëlindjen e tij!  

“Gjëja më e bukur që kam dëgjuar ndonjëherë është: Nuk dua që të më humbasësh. Dua që të më kujtosh!” Në intervistën e dhënë...

Instruktorja me audiencën më të lartë tregon ushtrimet e nevojshme për...

Nëse çdo ditë shfrytëzoni 10 minuta për ushtrime, vetëm për 10 ditë do t’i dalloni ndryshimet e dukshme në tendosje dhe dukje të muskujve...

7 Dobitë shpirtërore dhe fizike gjatë agjërimit

1.DISIPLINA Islam do të thotë nënshtrim i plotë ndaj vullnetit të Zotit e cila na drejton tek paqja. Nënshtrimi i plotë sidoqoftë nuk mund të...

Parashikimi i motit për sot dhe si do të vijojë në...

Ditën e sotme moti në vendin tonë do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira. Mundësitë për reshje janë të pakta. Moti i...

Horoskopi sot (26 prill 2020)

Dashi E diela do të jetë mjaft pozitive. Miqësitë mund të kthehen në diçka më shumë, sidomos me të lindurit e shenjës së binjakëve. Në...

Përcjellni GazetaOra.com

410,879FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË