Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut duket se e kanë ende një dritë të vogël jeshile për riaktivizimin e negociatave me Bashkimin Evropian. Kreu i ri i Parlamentit Evropian, David Sasoli, pritet të zbarkojë në Tiranë dhe në Shkup...

Përcjellni GazetaOra.com

411,086FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË