Kronikë

Masakra/ Vajza me të dashurin vret nënën, fut trupin në valixhe...

Një vajzë 18 vjecare dhe i dashuri i saj vranë nënën e saj teksa të tre ishin me pushime në Bali. Heather Mack dukej...

Ndahet nga jeta arkitekti i njohur Maks Velo, prej ditësh i...

Është ndarë nga jeta arkitekti dhe piktori i njohur Maks Velo. Mësohet se Velo ishte i shtruar prej disa ditës në QSUT. Ai vuante...

Tragjedi në Berat, humbin jetën të bllokuar brenda pusit xhaxhai dhe...

Neim, Kamber dhe Gentian Hoxha, 46, 75 dhe 45 vjeç, xhaxhai dhe nipërit kanë humbur jetën të bllokuar brenda pusit, ku ishin futur për...

Vrau vajzën dhe e groposi në oborr, dënohet me burgim të...

Është dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi shqiptari, Aleko Petro, i cili vrau vajzën e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në janar...

Shënohet një tjetër vrasje e dyfishtë në Lezhë, Shqipëria në kaos

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një fshat të thellë në Lezhë. Janë gjetur pa shenja jete dy persona. Bëhet fjalë për dy...

Vëllai i të arrestuarit për tentim vrasje ndaj avokatit Halilaj, para...

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar dy persona në lidhje me rastin e “vr asjes në tentativë” të avokatit Gazmend...

Vdesin në një aksident 4 policë, kalimtari i bën foto viktimave...

Dy ditë më patë gjatë një aksidenti të tmerrshëm u vranë katër oficerë policie në një autostradë të Australisë. Shoferi i një mjeti Porsche...

E rëndë në Kosovë, humb jetën nga Covid gruaja shtatzanë

Një grua shtatzanë nga Gjakova ka humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e infektimit me Covid 19. Pacientja po kurohej në Klinikën Infektive...

Pamje tronditëse! Makinat e funeralit të shqiptarëve që humbën jetën nga...

Këto pamje do tju këpusin shpirtin. Fotot tragjike janë kapur në portin e Barit, ku makinat funebër presin të transportojnë drejt Shqipërisë bashkëkombasit tanë...

E RËNDË/ Pacienti me koronavirus dhunon dhe kafshon infermieren, pamje të...

Një ngjarje e rëndë është shënuar në spitalin e Guangzhou. Një pacient nigerian me koronavirus është përpjekur të arratiset nga izolimi, dhe ka kafshuar...

Përcjellni GazetaOra.com

411,066FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË