Kronikë

Vrau vajzën dhe e groposi në oborr, dënohet me burgim të...

Është dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi shqiptari, Aleko Petro, i cili vrau vajzën e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në janar...

Vdesin në një aksident 4 policë, kalimtari i bën foto viktimave...

Dy ditë më patë gjatë një aksidenti të tmerrshëm u vranë katër oficerë policie në një autostradë të Australisë. Shoferi i një mjeti Porsche...

E rëndë në Kosovë, humb jetën nga Covid gruaja shtatzanë

Një grua shtatzanë nga Gjakova ka humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e infektimit me Covid 19. Pacientja po kurohej në Klinikën Infektive...

Pamje tronditëse! Makinat e funeralit të shqiptarëve që humbën jetën nga...

Këto pamje do tju këpusin shpirtin. Fotot tragjike janë kapur në portin e Barit, ku makinat funebër presin të transportojnë drejt Shqipërisë bashkëkombasit tanë...

E RËNDË/ Pacienti me koronavirus dhunon dhe kafshon infermieren, pamje të...

Një ngjarje e rëndë është shënuar në spitalin e Guangzhou. Një pacient nigerian me koronavirus është përpjekur të arratiset nga izolimi, dhe ka kafshuar...

Vdes 19-vjeçari nga koronavirusi, mjekët i thanë se ishte i ri...

Luca Nicola është 19-vjeçari nga Italia që humbi jetën nga koronavirusi vetëm pak ditë pasi doktorët i thanë që të mos shqetësohet sepse është...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes princesha e Spanjës, e infektuar me koronavirus

Koronavirusi i ka marrë jetën së fundmi edhe princeshës së Spanjës, Maria Teresa. Ajo ishte 86 vjeç. Maria Teresa ka qenë princesha e familjes...

KORONAVIRUSI/ 2 viktima brenda 24 orësh në Spitalin Infektiv

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin Infektiv një pacient 67-vjeçar nga Tirana, i konfirmuar me COVID-19. 67-vjeçari ishte prej 10 ditësh i...

Në shtet rrethim nga COVID19, por droga dhe armët qarkullojnë ende…

Policia e Durrësit ka bërë të mundur finalizimin me sukses të operacionit “Bashkëpunimi”, ku janë  goditur dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e...

Djali rrah babain, në Prishtinë!

Ngjarjet e sulmeve fizike në familje nuk kanë të ndalur. Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në Prishtinë djali ka sulmuar fizikisht...

Përcjellni GazetaOra.com

410,879FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË