Kronikë

Pamje tronditëse! Makinat e funeralit të shqiptarëve që humbën jetën nga...

Këto pamje do tju këpusin shpirtin. Fotot tragjike janë kapur në portin e Barit, ku makinat funebër presin të transportojnë drejt Shqipërisë bashkëkombasit tanë...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes princesha e Spanjës, e infektuar me koronavirus

Koronavirusi i ka marrë jetën së fundmi edhe princeshës së Spanjës, Maria Teresa. Ajo ishte 86 vjeç. Maria Teresa ka qenë princesha e familjes...

KORONAVIRUSI/ 2 viktima brenda 24 orësh në Spitalin Infektiv

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin Infektiv një pacient 67-vjeçar nga Tirana, i konfirmuar me COVID-19. 67-vjeçari ishte prej 10 ditësh i...

Vdes 19-vjeçari nga koronavirusi, mjekët i thanë se ishte i ri...

Luca Nicola është 19-vjeçari nga Italia që humbi jetën nga koronavirusi vetëm pak ditë pasi doktorët i thanë që të mos shqetësohet sepse është...

Pranga 35-vjeçarit në Fier, qëllonte natën me armë zjarri

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi akuzohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Në flagrancë u prangos shtetasin Arben...

Durrës/ Hidhet nga kati i 6 i pallatit një banor, ndërron...

Është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku banonte një qytetar i Durrësit, në lagjen në 17. Dyshohet se ngjarja ka...

Shkrumbohet banesa, digjet brenda nëna që jetonte vetëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurr në fshatin Poloskë të Devollit, ku një banesë është përfshirë nga flakët. Një banesë është përfshirë nga flakër në...

Në shtet rrethim nga COVID19, por droga dhe armët qarkullojnë ende…

Policia e Durrësit ka bërë të mundur finalizimin me sukses të operacionit “Bashkëpunimi”, ku janë  goditur dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e...

Lirohet Vladimir Gjuta/ Dhunoi me çekiç kushëririn dhe i theu dhëmbët

Është liruar nga paraburgimi Vladimir Gjuta, i cili u arrestua më 4 janar, pasi akuzohej se kishte rrahur me çekiç kushëririn e...

Arrestohen 4 të rinj, kapen me kokainë në Pogradec

Policia e Pogradecit ka arrestuar katër të rinj, pasi në makinën e tyre është gjendur një sasi prej 525 gramësh lëndë narkotike, e llojit...

Përcjellni GazetaOra.com

410,879FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË