Kronikë

Vdes 19-vjeçari nga koronavirusi, mjekët i thanë se ishte i ri...

Luca Nicola është 19-vjeçari nga Italia që humbi jetën nga koronavirusi vetëm pak ditë pasi doktorët i thanë që të mos shqetësohet sepse është...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes princesha e Spanjës, e infektuar me koronavirus

Koronavirusi i ka marrë jetën së fundmi edhe princeshës së Spanjës, Maria Teresa. Ajo ishte 86 vjeç. Maria Teresa ka qenë princesha e familjes...

KORONAVIRUSI/ 2 viktima brenda 24 orësh në Spitalin Infektiv

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin Infektiv një pacient 67-vjeçar nga Tirana, i konfirmuar me COVID-19. 67-vjeçari ishte prej 10 ditësh i...

Shkrumbohet banesa, digjet brenda nëna që jetonte vetëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurr në fshatin Poloskë të Devollit, ku një banesë është përfshirë nga flakët. Një banesë është përfshirë nga flakër në...

Në shtet rrethim nga COVID19, por droga dhe armët qarkullojnë ende…

Policia e Durrësit ka bërë të mundur finalizimin me sukses të operacionit “Bashkëpunimi”, ku janë  goditur dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e...

Durrës/ Hidhet nga kati i 6 i pallatit një banor, ndërron...

Është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku banonte një qytetar i Durrësit, në lagjen në 17. Dyshohet se ngjarja ka...

Lirohet Vladimir Gjuta/ Dhunoi me çekiç kushëririn dhe i theu dhëmbët

Është liruar nga paraburgimi Vladimir Gjuta, i cili u arrestua më 4 janar, pasi akuzohej se kishte rrahur me çekiç kushëririn e...

Kush është ‘Markeliani i tmerrshëm’, truri i grabitjes së çiftit Laze

Ka përfunduar në pranga një nga autorët e plagosjes së çiftit Laze në Allias, ndërsa shpallet në kërkim i dyshuari tjetër. I arrestuari...

Përplasen dy makina në Rinas

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Rinasit. Sipas informacioneve të para mësohet se në aksident janë përfshirë dy...

Mizore/ Vrasja në Mallakastër, një nga autorët akuzohet se përdhunoi viktimën

Janë zbardhur të tjera detaje nga vrasja makabre e ndodhur disa ditë më parë në fshatin Gjerbës në Mallakastër, ku pasi i...

Përcjellni GazetaOra.com

411,170FansaPëlqeje
3,335NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË