Kronikë

Policët privatë përleshen me thika, 2 të plagosur

Një ngjarje e rrallë ndodhi këtë të diel rreth orës 15:45 në rrugën dytësore Tiranë –Vorë ku në ambientet e një biznesi privat ka...

I vidhet vetura Kosovari në Rrugën e Kombit

​Një kosovari i është vjedhur vetura të shtunën pasdite në aksin rrugor Milot – Rrëshen. Dy persona të paidentifikuar e kishin gjetur veturën e ndezur...

Reshjet e mëdha të borës, aksident i rëndë në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prishtinë afër sheshit “Bill Clinton”. Të përfshira në aksident janë dy vetura. Siç tregojnë për Periskopin dëshmitarë nga vendngjarja, aksidenti...

Kërkohet drejtësi për vrasjen e 17-vjeçarit në Prishtinë

Familjare, shokë dhe shoqe e të ndjerit Shkëlqim Pllana, i cili u therr me thikë më 10 dhjetor në rrugën “Gustav Majer” në...

“E ndjemë që s’do shiheshim më kurrë”, rrëfen mes lotësh gruaja...

Që prej 26 nëntorit, në familjen Greku në Thumanë është pllakosur dhimbja., Familjarët të mbledhur nga Amerika e Franca kanë ardhur për t’iu dhënë...

Një person gjendet i varur në litar në Prishtinë

Rastin për Express e kanë konfirmuar Policia e Kosovës. Sipas Policisë, rasti ka ndodhur rreth...

15 vjeçari ther 17 vjeçarin në Mitrovicë

Një vrasje në tentativë ka ndodhur dje në Mitrovicë. Sipas Policisë, fillimisht ishte raportuar se A.S, 17 vjeçar, ka kërkuar ndihmë në Spitalin Rajonal Mitrovicë...

Sherr në Pogradec, goditen me karrige

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri me karrige në një lokal në qendër të Pogradecit. Disa persona janë përfshirë në një konflikt...

Ivanoviqi nuk do të varroset në Kosovë

Oliver Ivanoviqi me gjasë do të varroset në Beograd, me kërkesë të anëtarëve të familjes së tij, mëson Tanjug nga burime të afërta me...

Përcjellni GazetaOra.com

410,879FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË