Kronikë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Rrugore paralajmëron shoferat: Kush ka adrenalinë...

Ditët e verës përvec plazhit dhe pushimit kanë dhe problematikat e tyre. Një nga këto është dhe siguria në rrugë duke patur parasysh dhe...

U godit nga kamioni, kjo është gjendja e gruas nga Fushë...

Kamioni ka goditur një grua duke e lënë të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë. 77 vjeçarja është...

Vazhdon gjendja e rëndë e Senadit dhe familjes së tij

Po kalojnë tash e muaj dhe Senadi dhe familja e tij janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ekonomike, familja Bislimi 4-Anëtareshe me Senadin...

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në këtë qytet të Kosovës!

Policia e Kosovës ka arrestuar sot dy të dyshuar për grabitjen në një filiale të një banke në Kamenicë. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 15:10. Policia...

Policia kap një veturë duke trafikuar tri vajza, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në rajonin e Prizrenit/Dragash të dyshuar për trafikim me qenie njerëzore, përcjell ORAinfo.

Eksplodime në Hackney, Angli

Marihuana mbuloi Shqipërinë dhe Kosovën, ja 5 gjëra që nuk i...

Ne videon mëposhtë do të keni rastin të kuptoni 5 gjëra që nuk i dini për Kokainë. Derisa në Kosovë mund të bleni marihuanë në...

Identifikohet edhe 19 vjeҫari i dytë, i cili humbi jetën mbrëmë...

Aksidenti i mbrëmshëm në Maqedoni la një numër të madh të njerëzve pa shenja jete. Onur Sadiku është 19...

Përcjellni GazetaOra.com

410,957FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË