28-vjeçja ishte paraqitur me një fustan-rrjetë i cili s shfaqte krejtësisht linjat e modeles. On the catwalk: Daphne let almost everything hang out in the mesh dress by Willfredo Gerardo that had two strategically placed pasties Edhe pse ishte kujdesur që...
Hailey Clauson do të jetë një emër për të cilin do të dëgjoni shumë shpejt. Modelja bjonde po shokon me linjat e saj trupore, shkruan Telegrafi. Ajo së fundmi pozoi për revistën Sports Illustrated, ku ka treguar kualitetet e saj trupore. Ajo...
“Një ditë në muajin maj 2014 kam shkuar në Tiranë dhe kam takuar Elsonin. Ai më ka thënë se kishte një porosi nga Admir Tafilaj për të vrarë një person në Shkodër dhe më pyeti nëse isha dakord që...
Dhjetëra persona kanë gjetur vdekjen në një aksident zinxhiror në Pensilvani, kur u përfshinë më shumë se 50 automjete në një autostradë. Aksidenti i ndodhur 120 kilometra në veriperëndim të Filadelfisë, la disa kamionë dhe vetura të përplasura pas njëra...
Një video e lansuar dje në youtube në koncertin e Ledri Vula që e ka realizuar në Zvicër, ka shpërthyer një përleshje mes femrave shqiptare. Në video shihet se si rrahën femrat në mes të turme të madhe në një...
Policia rajonale e Prizrenit ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit, rreth orës 04:25 në restorantin “Paradiso” në rrugën “Kukësi” në Prizren, ka ndodhur një rrahej dhe ka pasur të shtëna me armë. Pas daljes në vendngjarje,...
Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka ngrit aktakuzë kundër I. S., për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale nxitja e urrejtjes, përçarjes ose mos durimit kombëtar, racor, fetar apo etnik. I. S., dyshohet se në mars...
Zyrtarët e lartë shtetëror pavarësisht se dënohen për shpërdorim të detyrës zyrtare dhe korrupsion, për shumicën prej tyre, dënimet janë minimale. Të rrallë janë ata që shkojnë në burg. Këtë fakt e kanë dëshmuar edhe dënimet e shqiptuara për ish-ministrat e...
Princi Charles i Uellsit më bashkëshortën e tij, Camila , Dukeshë e Kornvallit, pasi qëndruan në Kroaci, Serbi dhe Mal të Zi, ata vizituan edhe Kosovën.Vizitoi Kosovën një mik i madh i shqiptarëve. Nese princi Charles mbajti një fjalim...
Florim Zeqa

Kosova, shtet me fusnotë*

Privilegjet e pushtetarëve fillojnë nga kafeja në Kuvend, drekat e darkat, mëditjet e larta, makinat luksoze e deri të ekskursionet e gjata në shtetet europerëndimore, të gjitha këto të paguara nga paratë e taksapaguesve të varfër të Kosovës. Dështimet në...

Përcjellni GazetaOra.com

410,958FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË