Zheg

Pozicionet që duhet t’i provoni të paktën një herë në jetë!...

Shumicës së grave penetrimi nuk u mjafton për ti çuar në orgazëm. Një zgjidhje të thjeshtë? Mardhenia orale. Një “must” i vërtetë për të...

Histori erotike/ Durrsakja e vogël: Ja si e bëra tek vagoni...

Po ju tregoj një histori të shkurtër dashurie.. Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse....

Anastasia me trupin e saj provokon, fansat me mëngjes i ‘trullon’!

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës për këtë ditë vikendi. E veshur me bikini të...

Ndihem seksi vetëm kur kam pak apo fare rroba në trup

Rosanna Arkle ka lindur në Australi, por është rritur në një vend rural në Zelandë të Re. Ajo thotë se ende i mungojnë ato ditë...

Bëjani këtë në dush, nuk është turp…

Kush tjetër përveçse një mashkulli mund t’ju këshillonte më mirë sesi të kënaqni mashkullin tuaj në shtrat? Nga paraloja e deri në minutën e...

Modelja e njohur me paraqitje të zjarrtë, gati e nxjerr…

Ajo arriti famën si një modele, duke pozuar me veshje të brendshme. Por, Shanina Shaik ka tërhequr vëmendjen të...

Koha kur Zaimina Vasjari pozonte krejtësisht cullak (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria e ka dëshmuar se është ndër artistet më seksi, shkruan Gazeta Blic. Ajo që nga fillimi i karrierës së saj nuk e kishte...

Afërdita Dreshaj ‘djeg’ rrjetin, fotografohet para pasqyrës gjysmë e zhveshur

Afërdia është një nga femrat me të përfolura të showbizit. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është njëra...

‘Victoria Secret’ po sjell përsëri bikine për pushimin e pranverës

Pas një ndërprerjeje trevjeçare, Victoria's Secret po rindërton linjën e saj të famshme të veshjeve. Dhe më në fund kemi një vështrim...

Chloe Sims tregon gjoksin (FOTO)

Ylli i Towie, Chloe Sims ka treguar gjoksin e saj derisa është paraqitur me bikine të bardha në një fotosesion të ri...

Përcjellni GazetaOra.com

410,916FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË